به گزارشافکارنیوز،کودکی که در برنامه ماه عسل با نام " رضا " آرزو کرده بود محل سکونتش عوض شود و به مکانی بهتر برای زندگی منتقل شود با کمک سیدمهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده به آرزوی خود رسید.

دو بازیکن تیم فوتبال پیکان و استقلال پس از آنکه رضا در برنامه ماه عسل نسبت به سکونت در محل زندگی خود ابراز گلایه کرده بود و خواستار این شده بود که به او کمک شود تا در محلی مناسب زندگی کند امروز در نهایت به خواسته خود رسید.

سیدمهدی رحمتی و حنیف عمرانزاده صبح امروز برای انجام امور مقدماتی جهت تعویض خانه رضا و خانوادهاش راهی خیابان شوش شدند و پس از بررسی محل سکونت رضا با مادر این نوجوان مشورت کرده و خواستار این شدند که هرجایی که آنها تمایل دارند نقل مکان کنند. در نهایت رضا با مشورت خانوادهاش به این جمعبندی رسید که به حوالی میدان خراسان نقل مکان کنند زیرا قرار است آنها در همین محله به ادامه تحصیل بپردازند و مدارس آن نیز در این محل وجود دارد، به همین علت رحمتی و عمرانزاده قرار است در این هفته با مراجعه به بنگاههای منطقه میدان خراسان خانهای را برای خانواده این نوجوان خریداری کرده تا در نهایت آرزویی که او در برنامه ماه عسل کرده بود را برآورده کنند.