به گزارش افکارنیوز، برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۴۵ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت.

سئوال مسابقه پیامکیاین هفته به پیش بینی دیدار تیم های سپاهان و استقلال اختصاص یافته بود.


ابتدای برنامه تصاویری از بازی های استقلال، نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن، پرسپولیس، سپاهان، ملوان و پیکان و مشکلات پیش آمده نمایش داده شد.

مسعود مرادی کارشناس داوریاین هفته برنامه نود بود.


سپس ازبخش جدیدی در برنامه ۹۰رونمایی شد که به اتفاقات پیش در تاریخ های مشابه در سالهای گذشته اشاره می کرد.

تصاویری از بازیگسترش فولاد و سپاهانو مصاحبه ها و خواشی مربوط به این دیدار پخش شد.

رسول خوروش سرپرست تیم فوتبال سپاهانبر روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در خصوص رعایت کردن سقف قرارداد بازیکنان این تیم گفت: ما زیاد از سقف بودجه فراتر نرفتیم و معتقدم باید بودجه بیشتری به سپاهان تعلق گیرد.

گزارشی کامل از دیدار تیم هایفولاد خوزستان و پرسپولیس و حاشیه های مربوط به این دیدارو همچنین محرومیت پیام صادقیان پخش شد.


مسعود مرادی در خصوص حرکت پیام صادقیان در بازی پرسپولیس مقابل فولاد وضیحاتی ارائه داد.

گزارشی در خصوصخشونت های پیام صادقیاندر دیدار های مختلف پخش شد.

گزارش ایران ۹۰به فوتبال استان مازندران و وضعیت ورزشگاه ها و فوتبال قائمشهر و ساری اختصاص یافته بود.
حمید رضا سیاسی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیسروی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: باشگاهی مثل بارسلونا مشکلاتی مثل باشگاه پرسپولیس ندارد و البته من نیز سعی میکنم از این پس کمتر با رسانه ها مصاحبه کنم.

وی در خصوص صحبت هایش مبنی بر تعویض علی دایی گفت: چنین حرفی نزدم و درست است طی دو بازی اخیر نتیجه خوبی نگرفته ایم ولی تلاش می کنیم از این پس بازی های بهتری داشته باشیم.

سیاسی در خصوص مشکل خود با رحیمی مدیر عامل این باشگاه اظهار داشت: ما مشکلی با یکدیگر نداریم و رحیمی زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است و سعی می کند به باشگاه کمک کند.


وی ادامه داد: تاکنون هیچگاه بحثبرکناری دایی مطرح نشده است.

وی افزود: ما مسائل مالی باشگاه را مدیریت می کنیم تا به امید خدا باشگاه پرسپولیس از این وضعیت درآید.

گزارشی در خصوصدیدار نفت مسجد سلیمان و پدیدهو حاشیه های مربوط به آن پخش شد.

آمار مسابقه پیامکیپس از گذشت یک ساعت و نیم از آغاز برنامه:
گزارشی از دیدار تیم هایاستقلال تهران و استقلال خوزستانپخش و طی آن برخی حواشی این دیدار به تصویر کشیده شد که بازوبند برعکس کاپیتانی آرش برهانی از آن جمله بود.

گزارش کاملی ازمشکلات موجود و مصاحبه های جواد نکونام و امیر قلعه نوییپخش شد که قابل تأمل بود.
بخش دوم گزارش ایران ۹۰به شهرستان های نور و نوشهر و فوتبال این شهرستان ها اختصاص یافته بود.

گزارشی ازعملکرد لژیونرهای فوتبال کشورماندر لیگ های اروپایی و عربی پخش شد که جواد نکونام، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد، جباری، سید جلال حسینی، دانیال داوری و سردار آزمون از آن جمله بودند.دیدار تیم هایذوب آهن - تراکتور و ملوان - صبا و حاشیه های مربوط به آنهاپخش شد.


علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیسروی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص حرکت پیام صادقیان در بازی مقابل فولاد گفت: پیام رفتار ناشایست و اشتباهی در این دیدار داشت. البته شما سال گذشته دیدید محرومیت در یک بازی تاثیر زیادی روی وی داشت و به نظرم محرومیت این دوره پیام خیلی زیاد است و لازم به ذکر است باشگاه پرسپولیس صادقیان را جریمه کرده است. من از همین جا از اکبری داور این دیدار عذرخواهی می کنم که صادقیان به وی توهین کرده است.


دایی ادامه داد: اکبری یا خطای هند را نگرفت و این مسائل اتفاق افتاد و کارت قرمزی که از سوی اکبری داده شد باعثبوجود آمدن این مسائل غیر ورزشی شد. البته من به دنبال توجیه اقدام صادقیان نیستم ولی پیام بازیکنی است که می تواند به تیم ملی کمک کند و نباید با آینده وی بازی کرد.


دایی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: من نمیدانم چرا شما فقط برخی رفتارها را نشان می دهید و رفتار های بازیکنان سایر تیم ها به نمایش گذاشته نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: صادقیان اگر سه ماه محروم شود فوتبال این بازیکن تضعیف می شود.

دایی گفت: با تمام احترامی که برای آقای اکبری قائلم باید بگویم باعثتمام این اتفاقات اشتباه داوری و تیم داوری شد و به نظر من سه ماه محرومیت برای صادقیان خیلی زیاد است.

وی ادامه داد: من میدانم کار پیام کاملا اشتباه بود، من از شکست زیاد ناراحت نشدم ولی از این حرکت پیام صادقیان بسیار ناراحت شدم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت هیأت مدیره پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه تیمم به آرامش نیاز دارد با هیچ خبرگزاری مصاحبه نکردم ولی آقای سیاسی حداقل ۲۰ برابر من مصاحبه کرده است، تیم ما نیاز به آرامش دارد و این مسئله باید از سوی هیأت مدیره تامین شود. باشگاه پرسپولیس سخنگو دارد و خواجه وند سخنگوی باشگاه است و باید صحبت کند.


وی خاطرنشان کرد: اکنون پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و درست نیست مشکلات شخصی به رسانه ها کشیده شود و به تیم ضربه بزند، برخی دخالت کردن در کار کادر فنی را با مشاوره دادن اشتباه گرفته اند که این مسئله خوب نیست.

وی در مورد بازی مقابل فولاد خوزستان گفت: ضعیف ترین بازی بود که در طول دوران مربیگری ام داشتم، به توانایی مربیان و بازیکنانم ایمان دارم و میدانم که می توانیم در آینده نزدیک بهترین نتایج را بگیریم.

داوری دیدار های پخش شدهاز سوی مسعود مرادی مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویری از دیدار تیم هایپیکان و سایپا و مصاحبه های مربیان دو تیمپخش شد.

آماری از هفته دوم لیگ چهاردهمو سپسبرنامه هفته سوماین رقابت ها به تصویر کشیده شد.


برنامه این هفته ساعت 1:45 بامداد سه شنبه به پایان رسید.