به گزارش افکارنیوز، علا عبدالزهرا هموطنش در تیم تراکتورسازی از جاسم کرار تعبیر جالبی دارد، او می‌گوید جاسم در بیرون زمین واقعاً مهربان و رئوف است اما در زمین فوتبال تبدیل به بازیکن دیگری می‌شود.جاسم کرار به سؤالات ما پاسخ می‌دهد.* چرا در بازی با استقلال خوزستان نه خودت و نه تیمت بازی قابل قبولی ارائه ندادید؟

- ما در دفاع دو تن از مهم‌ترین عناصر دفاعی‌مان را نداشتیم، از سوی دیگر خودم هم در دقیقه ۵ مصدوم شدم و فقط با یک پا بازی می‌کردم! من فکر می‌کنم این مسائل روی کار ما تا حدودی تأثیرگذار بود اما خدا را شکر که در پایان سه امتیاز حساس را گرفتیم و در بالای جدول ۶ امتیازی شدیم.* پنالتی‌زن اول استقلال تو هستی، چرا ضربه پنالتی را تو مقابل استقلال خوزستان نزدی؟

- من مصدوم بودم و نمی‌توانستم پنالتی بزنم به همین دلیل مربی‌ام پنالتی را به برهانی داد.* در مورد مدعیان قهرمانی لیگ چهاردهم چه صحبتی داری؟

- الان مشخص نمی‌شود، در حال حاضر سپاهان تیم خیلی خوبی نشان داده، استقلال هم عالی کار کرده ولی برای تعیین تیم قهرمان باید چند هفته دیگر صبر کرد. من در چهره استقلال و سپاهان مدعی بودن را می‌بینم اما فکر می‌کنم باید صبر کنیم چون تا چند هفته دیگر خیلی چیزهای دیگر معلوم می‌شود.* در خصوص بازی حساس تیم‌تان با سپاهان چه صحبتی داری؟

- ما در شرایط خوبی قرار داریم، امیدوارم مصدومان‌مان هرچه زودتر برسند، سپاهان هم تیم خوبی است و مسلماً هر دو تیم بازی سختی دارند. شرایط خودم هم برای بازی کردن مشخص نیست امیدوارم به این بازی برسم.* سرمربی استقلال چقدر در این فصل روی توانایی‌ات حساب کرده و اصولاً توقعات در این فصل از تو باید به عنوان یک ستاره چه باشد؟

- مسئولیت پنالتی‌ها و ضربات کاشته را به من می‌دهند اما من نمی‌دانم مسئول اول زدن این ضربات من هستم یا بازیکن دیگر!* امسال هم باید منتظر حاشیه‌های جدید از جانب تو باشیم؟

- من بازیکنی حاشیه‌ای نیستم، اگر هم می‌بینید که در داخل زمین هرازگاهی عصبانی می‌شوم و از خودم واکنش نشان می‌دهم این به دلیل خطاهای گاهاً سفت و سختی است که روی من انجام می‌شود و بعضی مواقع کار هم به جایی می‌رسد که داوران هم فکر می‌کنند من قصد تمارض دارم در حالی که به هیچ‌وجه چنین تصوری در مورد من درست نیست.* چرا شماره ۱۳ استقلال را انتخاب کردی؟

- من به حضرت علی(ع) ارادت خاصی دارم، روز سیزدهم رجب هم روز تولد مولای متقیان حضرت علی(ع) است، به همین دلیل شماره ۱۳ را انتخاب کردم تا همیشه این عشق و علاقه را به مولایم نشان دهم.* در مورد تیم قبلی‌ات در ایران چه صحبتی داری؟

- خاطرات خوبی از تراکتور دارم. تماشاگران خوبی در تراکتور هستند که هیچوقت تشویقها و محبتهایشان را از ذهنم خارج نمیکنم و خوشحالم که امسال یک بازیکن عراقی دیگر در تراکتور حضور دارد و امیدوارم که تراکتور و علا عبدالزهرا به بهترین نتایج برسند.