به گزارش افکارنیوز، بدون‌شک قاسم دهنوی یکی از چهره‌های بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن خواهد بود، بازیکنی که خیلی‌ها دلیل جدایی‌‌اش از پرسپولیس را اختلاف با علی دایی عنوان کردند. البته دهنوی خودش بارها این موضوع را تکذیب کرده و همچنان هم اختلاف با دایی را رد می‌کند.دهنوی در مورد بازی با پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.* شما شروع خوبی نداشتید و هواداران باز هم نگرانند که کابوس دو فصل اخیر سراغ تیم‌شان بیاید. در این مورد چه صحبتی داری؟

- ذوب‌آهن برای فصل جدید یک خانه‌تکانی اساسی کرده است و به طور حتم به زمان نیاز دارد تا شکل واقعی‌‌اش را پیدا کند. دنبال توجیه نتایج تیم در این دو هفته نیستم اما باید به ذوب‌آهن فرصت کافی داده شود. نگران نباشند. دیگر آن روزهای بد سراغ تیم‌شان نخواهد آمد.* چه آینده‌ای را برای ذوب‌آهن پیش‌بینی می‌کنی؟

- باید با واقعیت کنار بیاییم. ذوب‌آهن نمی‌تواند این فصل، مدعی باشد یا به آسیایی شدن فکر کند چرا که جدا از دو فصل بد و کابوس‌واری که داشته، برای فصل جدید با تغییرات عمده‌ای هم مواجه شده است. ما خیلی هنر کنیم برای فصل جدید در میانه جدول قرار بگیریم.* بعد از تراکتور به دیگر تیم سابقت یعنی پرسپولیس رسیدی. بدون‌شک برای این بازی انگیزه‌های خاصی داری، این‌طور نیست؟

- مسلماً همین‌طور است. می‌خواهم توانایی‌هایم را به بعضی‌ها ثابت کنم و خیلی انگیزه دارم.* منظورت از این بعضی‌ها علی دایی است؟

- خیر، اتفاقاً اصلاً روی صحبت من، دایی نیست و مشکلی با این مربی ندارم. برای اینکه این را هم ثابت کنم قبل از بازی سمت او می‌روم. محال است بدون رخصت گرفتن از ایشان وارد زمین شوم. مخلص دایی هم هستم. دایی مرا می‌خواست. بارها هم این را گفته‌ام.* پس با چه کسی مشکل داشتی؟

- بعضی‌ها اطراف دایی هستند که من با آنها مشکل داشتم و دارم. باید بگویم که با اطرافیان دایی مشکل دارم نه با خودش. این افراد به ظاهر دوست هستند اما نه موفقیت دایی را می‌خواهند و نه پرسپولیس. فقط دنبال رسیدن به اهداف شخصی‌شان هستند. همین آدم‌ها با من مشکل داشتند. اگر مشکلی میان من و علی آقا وجود داشت هیچ وقت بعد از بازگشت از خارج از کشور و در نقل و انتقالات، با من تماس نمی‌گرفتند و خواستار تمدید قراردادم نمی‌شدند.* در مورد بازی چه صحبتی داری؟

- پرسپوليس به نوعي وارد بحران شده است و ميتوانيم از اين فرصت نهايت استفاده را ببريم و اولين پيروزيمان در فصل جديد را رقم بزنيم. البته آنقدر انگيزه داريم كه اگر آنها برابر ما بهترين بازي را هم به نمايش بگذارند باز هم درصدد كسب سه امتياز برخواهيم آمد. با شكست پرسپوليس ليگ را با قدرت ادامه خواهيم داد.