به گزارش افکارنیوز، مهدی رجب‌زاده اظهار کرد: می‌توانیم پرسپولیس را در تهران شکست دهیم هر چند کار آسانی در پیش نداریم چرا که پرسپولیس هم مانند ذوب‌آهن از دو بازی قبل خود تنها یک امتیاز گرفته است و به دنبال پیروزی در این دیدار است تا هواداران خود را راضی کند.

وی افزود: در بازی روز جمعه تراکتورسازی بسته بازی کرد. با این همه خوب بازی کردیم و فقط در زدن ضربات آخر بی دقتی کردیم. در بازی با پرسپولیس باید دقت کنیم و از فرصت‌ها نهایت استفاده را ببریم تا پیروز میدان باشیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی خود گفت: به دلیل مصدومیت هفته اول مسابقات را از دست دادم اما با تلاش پزشکان هم اکنون به آمادگی نسبتا خوبی رسیده‌ام و با صلاحدید کادر فنی می‌توانم برابر پرسپولیس بازی کنم.

رجب‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا نتایج بد فصل گذشته در ۲ بازی اخیر ذوب‌آهن تاثیر داشته است، تصریح کرد: به هر حال بی‌تاثیر نبوده و طبیعی است که هنوز در ذهن بازیکنان ناکامی‌های دو فصل قبل باقی مانده باشد و کمی با استرس بازی کنند اما یک برد شیرین تمام این بار روانی را از بین می‌برد و ذوب اهن را از این شرایط خارج می‌کند.

وی افزود: معمولا تمام تیم‌ها در برابر استقلال و پرسپولیس سعی می‌کنند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند. ذوب‌آهن نیز که خود یک تیم بزرگ است در برابر این تیم تهرانی بازی زیبایی را به نمایش خواهد گذاشت. فکر می‌کنم چون بازی روز جمعه است و پرسپولیس هم نیاز به برد دارد تماشاچیان زیادی به ورزشگاه آزادی بیایند.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص سقوط هواپیما ایران ۱۴۰ گفت: واقعا از این حادثه متاثر شدیم. تیم ما نیز ۳ بار با همین هواپیما سفر کرده بود و ممکن بود این اتفاق برای ما هم بیفتد. به هر حال همه چیز دست خداوند است و امیدوارم خدای متعال به خانواده‌های این عزیزان از دست رفته، صبر دهد.

رجب‌زاده خاطرنشان‌ کرد: امیدوارم هواداران فهیم ذوب‌آهن امسال بیش از هر سال دیگر به تیم کمک کنند و به ورزشگاه بیایند. ذوب آهن منتظر یک جرقه است تا از پایین جدول به بالای جدول لیگ صعود کند. پس هواداران باید حمایت بیش از پیش خود را از ما دریغ نکنند.

تیم فوتبال ذوبآهن روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.