به گزارش افکارنیوز، «رضا کاسه ساز» مربی جودو و دبیر کمیته دفاع شخصی استان قم و مربی مشهور نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان قم در اعتراض به جنایات صهیونیست‌ها در غزه تحصن کرد.

16ab8310e4580de51f0201baf4aea07c

وی که در خیابان صفائیه قم، نبش کوچه ۳۴ در مقابل دفتر وزارت امور خارجه قم تحصن یک روزه کرده است در گفتگو با خبرنگار ابنا در مورد انگیزه خود از این تحصن گفت: دلیل تحصن من حمایت از مردم ستمدیده و مظلوم غزه است با این تحصن می‌خواهم نشان دهم که ما ورزشکاران از مردم مظلوم غزه حمایت می‌کنیم و بین مسلمانان چه شیعه و چه سنی هیچ فرقی وجود ندارد.

کاسه ساز ادامه داد: همانطور که امام حسین(ع) فرمودند: “اگر دین ندارید در دنیا آزاده باشید” اظهار کرد: ما به کسانی که غاصب هستند و مردم غزه را اینگونه به شهادت می‌رسانند می‌گوییم که در صحنه هستیم و اگر نیاز باشد و رهبر عزیزمان حکم جهاد دهند با همین لباس سفید ورزشی که حکم کفن برای ما دارد به فلسطین برای جهاد خواهیم رفت.

وی که سرپرستی عرصه نونهالان جودو قم را برعهده دارد در مورد پیام این تحصن برای سایر ورزشکاران گفت: از همه اقشار ورزشکار و غیر ورزشکار می‌خواهم جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کنند و من با این حرکت خود می‌خواهم بگویم که ما ورزش را فقط برای تسکین روح انجام نمی‌دهیم ما انسان هستیم و با دیدن صحنه‌هایی که رسانه‌ها منتشر می‌کنند قلبمان به درد می‌آید و همیشه در صحنه هستیم.

این مربی جودو افزود: از تمامی ورزشکاران می‌خواهم که با حضور خود و محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها ادای دین کنند و من با لگد مال کردن پرچم کثیف اسرائیل با این حرکت می‌خواهم مشت محکمی به دهان اسرائیل بزنم.