به گزارش افکارنیوز، هرایر مگویان درباره پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: یکی از بهترین روزهای‌مان را پشت سر گذاشتیم و موفق شدیم با بازی خوب به ۳ امتیاز دست یابیم. با این وجود هنوز جا داریم که بهتر از این باشیم.

وی با بیان اینکه هر تیمی روز خوب و بد دارد، افزود: شناختی از تیم پیکان نداشتم اما یکشنبه روز خوب استقلال بود. عملکرد ما به گونه‌ای بود که هواداران استقلال پس از پایان بازی از نمایش بازیکنان راضی بودند و خوشحال به خانه‌های خود بازگشتند.

مدافع ارمنستانی استقلال در مورد عملکرد خودش در این دیدار عنوان کرد: نمی‌توانم در مورد عملکردم صحبت کنم و این کادر فنی است که می‌تواند درباره خوب یا بد بودنم نظر دهد. من همه تلاشم را انجام دادم.

مگویان در پاسخ به این سوال که چرا استقلال در دیدارهای گذشته به راحتی گل می‌خورد، گفت: کار خط دفاعی این است که تیم گل نخورد. حتما اشتباهاتی در خط دفاعی پیش آمده یا همه ما اشتباهات فردی و بچه‌گانه داشته‌ایم که گل خوردیم. باید سعی کنیم کمتر اشتباه کنیم تا تیم به پیروزی برسد.

وی درباره دیدار روز جمعه با گسترش فولاد تبریز تصریح دارد: بازی دشواری پیش‌رو داریم و امیدوارم با برتری در این مسابقه به صدرنشینی‌مان ادامه دهیم.

مگویان در خصوص اظهارات ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا که از وی انتقاد کرده بود، گفت: من او را نمیشناسم و اظهارات او ارتباطی به من ندارد. برای من مهم این است که تیم موفق باشد و کادر فنی و تماشاگران از من راضی باشند.