به گزارش افکارنیوز، علی کفاشیان در مذاکرات جدید فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش دوباره پای عباس ترابیان را به این ماجرا باز کرد تا وی بتواند در تمدید قرارداد این مربی پرتغالی کمک کند.

ترابیان امروز(چهارشنبه) جلسه‌ای با علی کفاشیان داشت که به نظر می‌رسد صحبت‌های نهایی در خصوص کی‌روش در این جلسه صورت گرفته است. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این جلسه مانند دیگر جلساتی بود که پیش از این با رئیس فدراسیون انجام داده‌ایم و درباره کارهایی که انجام می‌دهیم با یکدیگر گفت‌وگو کردیم. صحبت‌های‌مان را انجام دادیم و منتظر پاسخ طرف مقابل هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که طرف مقابل که همان کارلوس کی‌روش باشد چه زمانی پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال خواهد داد، عنوان کرد: درباره این مسائل اظهار نظر نکنم بهتر است. من با کی‌روش تماسی ندارم که بخواهم از جواب او باخبر باشم. تمام مسائل مربوط به مذاکره با کی‌روش را خود کفاشیان انجام می‌دهد و بر عهده اوست و من در خصوص این موضوع صحبت نمی‌کنم.

رئیس پیشین کمیته روابط بینالملل فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه منتفی شدن حضور کیروش و مطرح شدن گزنههای جدید از جمله افشین قطبی صحت دارد یا نه، گفت: اصلاً دوست ندارم درباره این مسائل اظهار نظری کنم و وارد چنین مسائلی نمیشوم.