به گزارش افکارنیوز، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی بسکتبال با نتیجه ۷۹ بر ۵۰ مغلوب تیم ملی برزیل شد.

بازیکنان تیم ملی برزیل که روز گذشته در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۴ موفق به شکست ۶۵ بر ۶۳ تیم ملی فرانسه شدند با روحیه بهتر برای کسب دومین پیروزی و تضمین صعودشان به مرحله دوم به مصاف تیم ملی ایران آمدند.

ممی بچیروویچ، سرمربی تیم ملی ایران در این بازی از مهدی کامرانی، اوشین ساهاکیان، حامد حدادی، بهنام یخچالی و محمد جمشیدی به‌عنوان بازیکنان شروع کننده استفاده کرد. تیم ایران بازی را خوب شروع کرد و توانست در پایان کوارتر اول با نتیجه نزدیک ۱۷ بر ۱۸ نزد سرمربی خود برود اما از ابتدای کوارتر دوم جریان بازی عوض شد و بازیکنان تیم ملی برزیل نظیر تیاگو اسپلیتر و نه‌نه هیلاریو که تجربه حضور در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا را دارند، برتری خود را به تیم ایران دیکته کردند. برزیلی‌ها که در تورنمنت اسلوونی نیز موفق به شکست ایران شده بودند در کوارتر دوم با نتیجه ۲۳ بر ۶ و در کوارتر سوم با حساب ۲۱ بر ۱۲ شاگردان بچیروویچ را شکست دادند.

در کوارتر چهارم نیز بازیکنان ایران بازی نزدیکی ارائه کردند ولی باز هم ۱۴ بر ۱۸ باختند تا در مجموع ۷۹ بر ۵۰ مغلوب تیم ملی برزیل شده باشند. بازیکنان ایران در بازی روز گذشته خود با نتیجه ۶۰ بر ۹۰ از اسپانیا شکست خورده بودند.

تیم ملی ایران در سومین بازی خود از ساعت ۱۸ فردا (دوشنبه) به مصاف تیم ملی صربستان میرود. عصر امروز تیم ملی صربستان با نتیجه ۷۳ بر ۷۴ مغلوب تیم ملی فرانسه، قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۳ شد.