به گزارش افکارنیوز، بهرام افشارزاده در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و اینکه امروز جلسه هیات مدیره استقلال پیرامون چه مسائلی مطرح می شود گفت: این جلسه مثل همیشه به بررسی امور باشگاه اختصاص دارد و اینکه چه برنامه هایی را در نظر داریم.

وی افزود: خدا را شکر همه چیز خوب پیش می رود و تیم هم نتایج خوبی گرفته و امیدواریم در ادامه مسابقات به این روند خود ادامه بدهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص اینکه از روزی که به این باشگاه آمده تاکنون چقدر از بدهی های گذشته را پرداخت کرده است، گفت: در کل اگر بخواهم بگویم با پرداختی ها به بازیکنان جدید و قدیمی نزدیک به هشت میلیارد تومان هزینه کرده ام، چون به هر حال آنها هم از استقلال طلب دارند و به بازیکنان فعلی هم تعهد داده ایم.

وی همچنین از مراسم تجلیل از غلامحسین مظلومی خبر داد و گفت: اگر خدا بخواهد روز شنبه هفته آینده مراسم تجلیلی را برای وی در نظر گرفته ایم و امیدواریم ایشان هر چه سریع‌تر سلامتی خود را به دست بیاورند.

وی همچنین از همکاری با تیم ملی امید خبر داد و گفت: ما همیشه سعی می کنیم با تیم ملی همکاری داشته باشیم، همان طور که پیش از این باشگاه استقلال این کار را انجام داده است، اما یعقوب کریمی فعلا مصدوم است و باید شرایط به گونه ای پیش برود که کریمی به سلامتی کامل برسد. باز هم سعی می کنیم در این مورد با مسوولان فدراسیون صحبت کنیم.

افشارزاده در خصوص شایعه پیوستن آندرانیک تیموریان به یک تیم قطری گفت: برخی رسانه ها اصلا اجازه نمی دهند ما در آرامش باشیم و مدام در حال شایعه سازی هستند، تیموریان کارش را انجام می دهد و در فصل جدید با ما قرارداد بسته و در صورتی که کادر فنی صلاح بداند برای استقلال بازی خواهد کرد. این مباحثهم شایعه است و ما به این صحبت ها کاری نداریم.

علی کفاشیان روز گذشته مدعی شد دیگر نیازی به فوتبال حرفه ای نیست و با توجه به اینکه حق پخش به آنها پرداخت نمی شود، قرار است فوتبال را به شکل آماتور ادامه دهند. افشارزاده در این باره به فارس گفت: من حرفهای شوخی و جدی آقای کفاشیان را تشخیص نمی دهم و نمی دانم کدام صحبت ایشان جدی است و کدام صحبتش شوخی! بهتر است در این مورد از خودش سوال کنید که آیا حرفش جدی است یا نه؟