به گزارشافکارنیوز،هنگامی که افشین پیروانی، محمد دایی و دیگر دستیاران علی دایی وارد ورزشگاه درفشی‌فر شدند هواداران منتسب به دایی در تلاش بودند درهای بسته ورزشگاه درفشی‌فر را بشکنند و داخل ورزشگاه بیایند. همین مسئله باعثشد افشین پیروانی برای آنها صحبت کند.

مربی پیشین تیم پرسپولیس در صحبت با هواداران اعلام کرد: آرام باشند چون فعلا اتفاق خاصی نیفتاده و هنوز کادر فنی پیشین در راس کار قرار دارد. صحبت‌های پیروانی باعثشد هواداران کمی آرام شوند و او را تشویق کنند. ضمن اینکه همچنان شعارها علیه حمیدرضا سیاسی و حمید درخشان ادامه دارد.

* تعداد زیادی از هواداران اعلام می‌کردند بدون حضور علی دایی بازی فردای این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان نباید برگزار شود.

* ترافیک سنگینی در خیابان ورزشگاه درفشی‌فر وجود دارد.

* حمید درخشان سرمربی جدید پرسپولیس از درِ پشتی ورزشگاه درفشی‌فر وارد این مجموعه شده تا با هواداران روبرو نشود و بتواند تیم را تمرین دهد.

* هر چند دستیاران علی دایی به محل تمرین پرسپولیس آمدند اما داخل زمین چمن و رختکن نرفتند و همه پشت فنس‌ها نظاره‌گر هستند.

* گفته شد علی دایی قصد داشت از بالای خیابان بهمنی‌نژاد، خیابانی که ورزشگاه درفشی‌فر در آنجا قرار دارد به محل تمرین بیاید اما از این کار جلوگیری شد و دایی مسیر خود را تغییر داد. یکی دو خودروی نیروی انتظامی با حضور در ورودی خیابان بهمنی‌نژاد اجازه ندادند علی دایی به محل تمرین بیاید.

این در حالی است که شب گذشته رئیس کلانتری حوزه ورزشگاه درفشی‌فر اعلام کرد که علی دایی حق ندارد امروز به تمرین بیاید.

* محمد پنجعلی سرپرست پیشین پرسپولیس هم به ورزشگاه آمد.

* تمرین پرسپولیس سرانجام زیر نظر حمید درخشان و بدون حضور مربیان قبلی آغاز شد.