به گزارش افکارنیوز، حمیدرضا سیاسی درباره ارزیابی‌اش از تغییر سرمربی پرسپولیس و نتیجه گیری حمید درخشان در بازی‌های پیش روی پرسپولیس اظهار کرد: ما به درخشان اعتقاد داریم. اگر اینطور نبود که ما وی را انتخاب نمی‌کردیم. مطمئنیم درخشان تیم را از بحران خارج خواهد کرد.

وی درباره اینکه حمید درخشان در تعدادی از تیم‌های سابق خود نتوانسته بود نتیجه مناسبی بگیرد و حتی علی دایی هم هنگام برکناری به این موضوع اشاره کرده بود، گفت: درخشان در خیلی از تیم‌هایی هم که بوده نتیجه گرفته است. نتیجه نگرفتن یک تیم دلیل بر این نیست که یک مربی بد باشد!

رئیس هیات مدیره پرسپولیس تاکید کرد: دایی با راه آهن نتیجه نگرفت ولی فصل قبل با پرسپولیس نایب قهرمان شد. این چرخش سرمربیان است و نتیجه گیری آنها به این بستگی دارد که در چه تیمی و با چه اختیاری کار کند.

سیاسی افزود: سیستم و باشگاه و اختیاراتی که یک مربی دارد با همدیگر فرق می‌کند و نتایج مشخصا ارتباطی به سرمربی ندارد! این یک مجموعه است که در صورت هماهنگی کامل باعثموفقیت تیم خود خواهد شد که ما هم سعی می‌کنیم آنرا در پرسپولیس ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که " مانع هماهنگی مجموعه پرسپولیس چیست "؟ گفت: مشکل و مانعی وجود ندارد. این موضوع یک مقدار زمان می‌برد.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اظهار بی اطلاعی از اضافه شدن علیرضا امامی فر به کادر فنی پرسپولیس، گفت: من امامی فر را از نزدیک نمی شناسم و در جریان انتخاب وی هم نیستم. به هر حال سرمربی حق دارد هر فردی را که بخواهد به عنوان دستیارش معرفی کند.

وی در ادامه درباره طلبکاران باشگاه پرسپولیس و برنامه هیات مدیره برای پرداخت مطالبات، اظهار کرد: باید طلبکاران را آرام کنیم تا فصل تمام شود! ما فقط به بازیکنان و مربیان فوتبال پول داده‌ایم و بخشی از هزینه‌هایمان روی مطالبات سال‌های گذشته آنها بوده است. به غیر از این، پول دیگری به ورزشکاران سایر رشته‌ها نداده‌ایم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین درباره اسپانسر این باشگاه و نحوه تعامل با اسپانسر، گفت: بنا شده تصمیماتی بگیریم. ابتدا باید آنرا با اعضای هیات مدیره درمیان بگذاریم و سپس درباره اش صحبت کنیم. این موضوع در روزهای آینده درست می‌شود و نگرانی از این بابت نداریم.

سیاسی در پاسخ به سئوالی دیگری مبنی بر احتمال تغییر اسپانسر در صورت عدم همکاری با باشگاه، یادآور شد: هر احتمالی هست. آیا احتمال اینکه من هم عوض شوم نیست؟ خب من هم یک روزی از این پستی که دارم عوض خواهم شد. ما فعلا در حال مذاکره با اسپانسر هستیم و صحبت در اینباره زود است.

وی درباره بازی این هفته پرسپولیس با راه آهن که جدال پرسپولیسی‌ها با همدیگر محسوب می‌شود، گفت: برادر من هم یکی از خریداران راه آهن است و اتفاقا با هم کُری هم داریم(با خنده). راه آهن تمام تلاشش را به کار می‌گیرد ولی تلاششان فایده ندارد. من مطمئنم که پرسپولیس برنده بازی با راه آهن خواهد بود.

سیاسی در پایان در خصوص اینکه آیا کارهای برادرش برای خرید راه آهن تمام شده است یا خیر، تاکید کرد: کارهای برادرم برای خرید راه آهن در شُرف انجام است.