به گزارش افکار به نقل از مهر: حمیدرضا احمدی دبیر اجرایی سومین همایش تجلیل از برترین های اخلاق فوتبال کشور با اعلام این خبر افزود: در مراسمی که بعد از ظهر روز شنبه ۸ مرداد ماه با حضور مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برگزار خواهد شد، ضمن تجلیل از برترین های ۳۴ هفته رقابتهای لیگ برتر، مرد اخلاق لیگ یازدهم نیز معرفی خواهد شد.

احمدی یادآور شد: در این مراسم همچنین برترین مربی، سرپرست، باشگاه اخلاق نیز معرفی و از آنان تقدیر خواهد شد.

رئیس کمیته فرهنگی سازمان لیگ اضافه کرد: در این همایش یک روزه گزارشی از عملکرد کمیته فرهنگی سازمان لیگ برتر و برنامه‌های سال جاری این کمیته از سوی مسئولان فرهنگی سازمان لیگ ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه برترین‌های اخلاق درلیگ دهم براساس منشور اخلاقی و احترام به روح قانون و ارزش‌های انسانی در میدان مسابقه انتخاب خواهند شد، تاکید کرد: تجلیل از برترین‌های اخلاق فوتبال کشور ارزشگذاری به اخلاقیات و احترام به عزت و کرامت بازیکنان فوتبال کشور است و تلاش می کنیم مراسم امسال باشکوهتر و بهتر از سال گذشته و در خور برترین‌های اخلاق فوتبال کشور برگزار شود.

احمدی همچنین یادآور شد: در نظر داریم با هماهنگی کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال همایش سراسری مسئولان فرهنگی تمامی رده های فوتبال اعم از لیگ برتر ، دسته های مختلف لیگ ، فوتسال ، فوتبال ساحلی و ... را روز جمعه ۷ مرداد ماه در تهران برگزار کنیم .