به گزارش افکارنیوز، کمتر از یک هفته به ال کلاسیکوی ۲۵ اکتبر برنابئو وقت باقیست و نیمار در بهترین شرایط ممکن به این بازی رسیده است. نیماری که همواره در ال کلاسیکوها درخشیده است.

این مهاجم برزیلی که فصل گذشته به بارسلونا پیوست، در هردو پیروزی رفت و برگشت بارسا بر رئال در لالیگا، نقشی کلیدی ایفا کرد. در بازی رفت در نوکمپ او زننده گل اول بارسا بود و در بازی برگشت نیز با گرفتن پنالتی از سرخیو راموس، باعثاخراج این مدافع از زمین و ده نفره شدن رئال شد.

نیمار در شکست بارسا از رئال در فینال کوپا دل ری هم بهترین بازیکن کاتالان ها بود و اگر ضربه دقیقه ۹۰ او به تیرک نمی خورد، آن بازی به وقت های اضافه کشیده می شد.

اما نیمار این فصل را طوفانی تر از فصل گذشته شروع کرده است. او با زدن ۸ گل در ۸ بازی، به نوعی در هر مسابقه یک گل برای بارسا به ثمر رسانده است. شب گذشته او در پنجاهمین بازی خود برای بارسا به دنبال زدن دویستمین گل دوران حرفه ای خود، آن هم در ۲۲ سالگی بود.

نیمار گل دوم بارسا را به ثمر رساند و پاس گل سوم را هم او، به لئو مسی داد. نیمار تاکنون ۲۰۰ گل به ثمر رسانده است. ۱۳۶ گل با پیراهن سانتوس، ۴۰ گل برای تیم ملی برزیل و ۲۶ گل نیز برای بارسلونا. او همچنین تاکنون ۱۰۰ پاس گل نیز به هم تیمی های خود داده است.

انریکه در شرایطی که هنوز در مورد بازی دادن به سوارز در ال کلاسیکو تردیدهایی دارد، به شدت روی درخشش نیمار در این بازی حساس حساب باز کرده است. نیماری که در این فصل مهارنشدنی به نظر می رسد و بدون شک تهدیدی جدی برای مدافعین رئال مادرید خواهد بود.