به گزارش افکارنیوز، پیام صادقیان که به تازگی محرومیت چند ماهه خود را پشت سر گذاشته است، حالا می گوید قصد دارد نیم فصل از تیم فوتبال پرسپولیس جدا شود. بازیکن جوان و پر حاشیه سرخپوشان که در یکی از صفحات اجتماعی با هواداران پرسپولیس وداع کرده، این تصمیم را پس از اعتراض به تعویضش در بازی پیکان رسانه ای می کند.

صادقیان که از تصمیم درخشان مبنی بر خروجش از زمین ناراحت بود قبل از سوت پایان بازی با تیم فوتبال پیکان راهی رختکن شد تا اینگونه نارضایتی خود را نشان دهد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که برای چندمین بار در طول یک ماه گذشته با این دست از اعتراضات بازیکنانش مواجه شده است، به خبرنگاران گفت که تا نیم فصل مجبور است صادقیان را تحمل کند.

پس از این صحبت حمید درخشان بود که پیام صادقیان در شبکه اجتماعی یک متن کاملا احساسی را خطاب به هواداران تیم فوتبال پرسپولیس نوشت و عنوان کرد: پرسپولیس بدون من بهتر بازی می‌کند از این رو ترجیح می دهم نیم فصل از این تیم جدا شوم.

صادقیان در حالی با هواداران پرسپولیس وداع کرده که تا پایان فصل با این تیم قرارداد دارد و با توجه به کمبود بازیکن بعید است کادر فنی و مدیریتی باشگاه با این خواسته او موافقت کنند.

اعتراض به تصميمات سرمربي فعلي تيم فوتبال پرسپوليس در حالي در اين باشگاه اپيدمي شده است كه در زمان علي دايي، هيچ بازيكني شهامت این دست اعتراض را نداشت. به نظر مي رسد بازيكنان پرسپوليس، مديريت سرمربي جديد تيمشان را متزلزل ديده اند كه به تناوب هر هفته يكي از آنها بيرق اعتراض را علم مي كنند.