به گزارش افکارنیوز، محمد نوری که دوباره به روزهای اوج بازگشته در بازی با پیکان تک گل تیمش را به ثمر رساند. او در مورد برد پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ داد.** از پیروزی برابر پیکان شروع کنیم.


به این برد نیاز داشتیم چون باخت به سپاهان و سایپا ما را عقب انداخت و حالا تکان کوچکی به خودمان دادیم. برای رسیدن به کورس قهرمانی نیاز به سه، چهار برد پیاپی داریم.**هواداران پرسپولیس از حالا نگران دربی هستند. در این خصوص چه صحبتی داری؟من الان اصلا به دربی فکر نمی‌کنم و فعلا بازی مقابل گسترش فولاد برای ما مهم است که باید ۳ امتیاز را بگیریم. به موقعش در مورد دربی حرف می‌زنم. حساب این بازی با بقیه مسابقات جدا است و قطعا انگیزه ما در این بازی چند برابر خواهد بود.**برخی بازیکنان دو تیم از حالا کری خواندن را شروع کرده‌اند. تو برای استقلال کری نمی‌خوانی؟من چند سال است شرایط این بازی را تجربه می‌کنم و تا حالا هم کری نخوانده‌ام. من برای استقلال کری نمی‌خوانم و ترجیح می‌دهم حرفم را در زمین بزنم.**خیلی‌ها دوست دارند بدانند زمان مربیگری علی دایی چه اتفاقاتی افتاد که بازی نمی‌کردی ولی حالا در اوج هستی. آیا آن زمان در تمرینات و بازی مثل الان آماده بودی؟دوست ندارم به گذشته برگردم و در مورد زمان مربیگری دایی یا وضعیت خودم حرف بزنم. گذشته به تاریخ پیوسته و می‌خواهم به آینده فکر کنم. الان هم نهایت تلاشم را انجام می‌دهم تا بازیکن تاثیرگذاری باشم. من وارد جزئیات نمی‌شوم و می‌خواهم روی فوتبال تمرکز کنم.


** قول می‌دهی به استقلال گل بزنی؟


من اهل پیش بینی و کری خواندن نیستم ولی قول می‌دهم بهترین بازی‌ام را انجام دهم و نهایت تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس به کار خواهم گرفت.


** مثل اینکه این روزها فیلم بازی‌های مارادونا را زیاد می‌بینی؟!


باور کنید در بازی با راه‌آهن گل سالمی زدم و نمی‌دانم چرا می‌گویند با دست گل زدم. من دستم را بالا بردم تا تعادلم را حفظ کنم و به تیر دروازه برخورد نکنم. اصلا در
آن صحنه دستم به توپ نخورد.**در بازی با پیکان هم که خواستی به رحمتی با دست گل بزنی؟


در آن صحنه بازیکن پیکان زیرم را خالی کرد و تعادلم به هم خورد که دستم بالا رفت.** ولی مثل اینکه دوست داری یک بار با دست گل بزنی؟


بله دوست دارم یک بار مثل مارادونا گل بزنم ولی داورها باهوش هستند و این کار شدنی نیست.**به نظر تو پرسپولیس می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟

بله می‌تواند ولی ما باید چند بازی پشت سر هم را قبل از تعطیلی لیگ برتر ببریم.


**در مورد پیام صادقیان که دوباره حاشیه ساز شده چه صحبتی داری، او گفته که از پرسپولیس می‌رود.

پیام از لحاظ فنی فوتبالیست خوبی است و من از او در این مدت بیاحترامی ندیدهام. او باید قدر خودش را بداند و خودش را کنترل کند. بعد از بازی هم صادقیان در رختکن با درخشان حرف زد و اتفاق خاصی نیفتاد. پیام بازیکن پرسپولیس است، او و تیم به هم نیاز دارند و باید بگویم که صادقیان از پرسپولیس نمیرود. اگر هم مشکلی باشد در تیم حل خواهد شد.