به گزارش افکارنیوز، آندرانیک تیموریان بعد از دربی با استقلال خداحافظی می کند. این بازیکن به دلیل مشکلاتی که با باشگاه استقلال دارد دیگر نمی خواهد با این تیم همکاری کند.



وی روز گذشته در حین تمرینات تیم ملی وقتی با این سوال مواجه شد که نیم فصل دوم به کدام تیم می روی اعلام کرد که از تیم های پدیده، سپاهان و تراکتورسازی پیشنهاد دارد و مدیربرنامه هایش پیگیر کارهای انتقال او است.



اما در خصوص اینکه شانس کدام تیم برای جذب این ستاره بیشتر است، باید گفت که رسول خطیبی برای نیم فصل دوم شدیده به دنبال جذب آندو است و می‌خواهد برای تقویت تیم وی را به تبریز بیاورد.



طبق شنیده‌ها مسئولان تراکتورسازی منتظر هستند با فرارسیدن زمان نقل و انتقالات نیم فصل با خیال آسوده‌تری با هافبک استقلالی‌ وارد مذاکره شوند این در حالی است که مسئولان تراکتورسازی در مقطع کنونی نسبت به این شایعات سکوت کرده‌اند و آن را تایید نمی‌کنند.



به نظر می‌رسد تراکتوری‌ها منتظر مشخص شدن وضعیت آندو با باشگاه استقلال هستند. رسول ابتدای فصل هم تلاش زیادی کرد تا تیموریان را به تبریز بکشاند اما موفق نشد. او این بار می‌خواهد شانس خود را در نیم فصل امتحان کند.



باشگاه استقلال بیش از یک میلیارد تومان به این بازیکن بدهی دارد. البته شایعاتی هم پیرامون برخی اختلاف های آندو با امیرقلعه نویی شنیده می شود که این بازیکن هنوز درباره اختلاف هایش با قلعه نویی صحبتی نکرده است.