به گزارش افکارنیوز، طالب لو گفت: اگر بخواهم از راه اهن جدا شوم با استیلی با معرفت مشورت می کنم.

تمام وجود در خدمت راه آهن

در مورد جدایی من هنوز هیچ بحثی مطرح نشده است. فقط در حد گمانه زنی هایی کهش ده در مطبوعات و رسانه ها است و هنوز هیچ بحثرسمی با خود من نشده است. من با باشگاه راه آهن قرار داد دارم و می خواهم با تمام وجود در خدمت راه آهن باشم. ترجیح هم می دهم که اگر قرار است جدایی صورت بگیرد. باید باشگاه رسما با راه آهن صحبت کند.

بخاطر استقلال متضرر شدم

باور کنید هیچ صحبتی در مورد استقلال و بازگشت من به این تیم، مطرح نشده است. من نمی دانم مطرح شدن این چنین بحثهایی آن هم قبل از بازی مهم این تیم درمقابل پرسپولیس، چه معنی دارد. بهتر است در زمان نقل و انتقالات در این مورد صحبت کنیم. البته تا الان هیچ صحبتی نشده است. ابتدای لیگ هم این بحثبه وجود آمد که من بخاطر آن خیلی متضرر شدم. دوباره حالا این بحثها به وجود آمده و باعثشده که دو دیدار اخیر را ه آهن نیمکت نشین باشم.

مشورت با استیلی

بحثدین من با آقای استیلی مطرح نیست. از لحاظ اخلاقی من باید نسبت به باشگاهم و شخص آقای استیلی تعهد دارم. آقای استیلی خیلی با معرفت هست. اگر هم قرار باشد که روزی از راه آهن جدا شوم. سعی می کنم که با خوداو صحبت کنم و مشورت بگیرم.

ترمز دروازه‌بانهای خارجی

متاسفانه در لیگ ما حضور دروازبانها دسته چندم خارجی مثل یک ترمز عمل می کند. یک دوره ای این مساله ممنوع شده بود و همین مساله باعش شد تا چند گلر جوان به فوتبال ما معرفی شوند که من اسم آنها را نمی آورم. اما متاسفانه حضور مجدد این دروازه بانهای در لیگ، باعث افت گلرهای داخلی و پایین آمدن سطح لیگ شده است.