به گزارشافکارنیوز،علیرضا منصوریان پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: ما به شرایطی رسیدیم که احتیاج بود مدیران و مسئولان باشگاه نفت شورای امنای نفت و … به مسائل تیم وارد شوند. به سختی تمرین می‌کنیم و مجموعه ما حدود ۲۰۰-۳۰۰ نفر است و در اقلیت هستیم. هفته پیش مسئولان به صورت همه جانبه وارد شدند و شرایط خوبی را در تیم به وجود آوردند.

وی افزود: ما تعریفی را برای همه بازیکنان انجام دادیم و همه چیز مشخص است خدا را شکر به وحدت تاکتیکی رسیدیم و امروز اصلا لازم نبود کادر فنی برای ارائه توضیحات لب خط حاضر شوند.

منصوریان در ادامه تصریح کرد: امروز وقتی می‌دیدم سمت راست جایگاه هواداران پر از تماشاگر است لذت می‌بردم. ما از این موهبت محروم هستیم و واقعا انجام فوتبال در میان این هواداران موهبت است.

سرمربی نفت تهران در مورد شرایط داوری اظهار داشت: ‌ خیلی سخت بود در دقیقه ۲۰ بازی داور مسابقه عوض شود و کمک داور چهارم بدون گرم کردن مسئولیت را بپذیرد. واقعا از مهدوی تشکر می‌کنم او بازی را به خوبی مدیریت کرد. حتی اگر بازنده هم شده بودیم هم از داور تشکر می‌کردم و به خاطر داوری مهدوی باید به جامعه داوران تبریک بگویم.

وی در ادامه تصریح کرد: از ۱۵ روز پیش می‌دانستیم که تراکتورسازی با ۱۲ بازیکن که یار دوازدهم آنها هواداران هستند به میدان می‌آیند. روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کردیم. خوشحالم که بازیکنان ما مثل چند بازی از لیگ ۳ امتیاز را با یک امتیاز عوض نکردند. مالکیت و مدیریت بازیکنان ما روی توپ خیلی خوب بود و این مسئله در کسب ۳ امتیاز تاثیر داشت. از نتیجه و عملکرد بازیکنان راضی‌ام و باید همین عملکرد را در ادامه هم داشته باشیم.

سرمربی نفت تهران در مورد اینکه اکثر تیم‌های قدرتمند لیگ را برده است و آیا به قهرمانی هم فکر می‌کند، گفت: اعتقاد دارم در لیگ برتر تیم بزرگ و کوچک ندارم. هر تیمی که ببازد صرفا در نیتجه کوچک می‌شود. نگاهی به قهرمانی نداریم و از بازیکنانم می‌خواهم به جدول نگاه نکنند. در دور برگشت تپه‌های ناهمواری در مسیر ما قرار می‌گیرد اگر جایگاه ما خوب باشد خدا را شکر می‌کنیم و اگر جایگاه ما بد باشد باز هم به خاطر بازی خوبی که ارائه کردیم شاکر خدا هستیم.

منصوریان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در ارتباط با اینکه سیامک کوروشی بعد از تعویض به رختکن رفت، ‌گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد. او باید به رختکن می‌رفت. رفتار دیگری که در باشگاه‌های دیگر می شود در نفت تهران وجود ندارد. او تعویض شد و اتفاقا به کوروشی خسته نباشی گفتم و سپس به رختکن رفت. اگر هر بازیکنی چه سیامک کوروشی باشد و چه غلامرضا رضایی باشد، رفتاری خارج از دیسیپلین نفت تهران انجام دهد با او برخورد می‌شود. به هر حال خود ما بازیکن بودیم و گاهی جوانان در سخت‌ترین شرایط بدترین تصمیمات را می‌گیرند. اصول را نباید فراموش کنیم و ما همیشه بر اساس دیسیپلین باشگاه رفتار می‌کنیم.

سرمربی نفت تهران در مورد اینکه رسول خطیبی اعتقاد دارد روی گل دوم دست علیرضا بیرانوند از محوطه ۱۸ قدم خارج شد، گفت: من ندیدم که آیا دست بیرانوند داخل محوطه بود یا خارج اما چیزی که هست ما میدانستیم دفاع تراکتورسازی جلو میآید و روی این مسئله و شروع مجدد کار کرده بودیم. بیرانوند در این شروعهای مجدد صاحب رکورد است و او سال قبل در بازی تیم ملی امید که توپ را از درون محوطه خودمان با دست به محوطه کره جنوبی فرستاد، رکورد زد.