به گزارشافکارنیوز؛سیدسعید افجه‌ای در خصوص مراسم ترحیم غلامحسین مظلومی گفت: غلامحسین مظلومی یکی از بزرگترین و نام‌آورترین مردان فوتبال ایران بود و درگذشت وی اعضای جامعه فوتبال ایران را متاثر کرد.

سخنگوی باشگاه استقلال تصریح کرد: جا دارد من به عنوان نماینده باشگاه استقلال از تمام عزیزانی که در مراسم ترحیمی که روز گذشته توسط مجموعه استقلال و کادر فنی برای مرحوم غلامحسین مظلومی برگزار شد شرکت کرده‌اند سپاسگزاری کنم و برای خانواده محترم مرحوم مظلومی از خداوند متعال طلب آرامش و صبر کنم.

وی عنوان کرد: حضور مدیران فوتبالی، پیشکسوتان و هواداران نشانه محبوبیت بسیار زیاد مرحوم غلامحسین مظلومی بود.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت آبی‌پوشان تصریح کرد: تمام تمرکز و دقت بازیکنان و اعضای کادر فنی معطوف به نتیجه‌گیری در بازی‌های پیش رو است و در تلاش هستیم تیم را از حواشی اجتماعی دور نگه داریم.

افجه‌ای افزود: باید بگویم اکنون بازیکنان استقلال در شرایط مطلوبی به سر می‌برند و همه آن‌ها قبراق و سرحال در تمرینات آبی‌پوشان حاضر می‌شوند.

وی تصریح کرد: آندو و کرار نیز همانند دیگر بازیکنان در خدمت تیم هستند و تمام تمرکزشان بر روی بازی مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی است و این دو بازیکن در تمرینات آبی‌پوشان شرکت می‌کنند تا برای انجام بازی‌های آینده آماده شوند.

سخنگوی باشگاه استقلال عنوان کرد: امیدوارم دیدارهای پیش رو به گونه‌ای انجام شود که رضایت هواداران جلب شده و بتوانیم عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.

افجه‌ای اظهار داشت: باشگاه استقلال تمام نگاهش به بازی‌های آینده است و مطمئنا با روحیه بالایی که تمام اعضا باشگاه‌ها و بازیکنان دارند می‌توانیم نتیجه‌گیری مطلوب و مدنظر هواداران را بدست آوریم.

وی افزود: در بازی‌هایی که پیش رو خواهیم داشت چهار نفر از آبی‌پوشان را در اختیار نداریم، شهباز‌زاده به دلیل محرومیت، قاضی و رمضانی مصدومان تیم هستند و مهدی کریمیان نیز به دلیل بلاتکلیفی در خصوص معافیت کارت پایان خدمت، نمی‌توانند تیم را همراهی کنند.

سخنگوی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیهای پیش رو به گونهای رقم بخورد که بتوانیم شاهد یک دربی دیگر اما این بار در چارچوب رقابتهای جام حذفی باشیم.