به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: به ذوب آهن بابت این برد تبریک می گویم اما به نظرم شرایط به ضرر ما عوض شد.

وی افزود: در سیرجان داور با اخطار به بنگر قوای ما را کم کرد و ما را با شرایط بیرونی درگیر کردند که بازی تا روز آخر با تماشاگر بود یا نبود. حتی اخراج اومانیا هم درست نبود.

درخشان تاکید کرد: اخراج اومانیا به خصوص کارت زرد اول او اصلا درست نبود و متاسفانه شرایط بازی به ضرر ما عوض شد. ما تا زمانی که ۱۰ نفره نشده بودیم خیلی خوب کار کردیم اما هنگامی گل خوردیم که دیگر فرصتی برای تصمیم‌گیری نداشتم. خطا پشت محوطه جریمه در آن دقایق باعثشد بازی را از دست بدهیم و امیدوارم این موضوع تجربه‌ای باشد که دیگر در دقیقه نود گل نخوریم.

وی همچنین در خصوص عملکرد سوشا مکانی نیز گفت: روی گل اول که بحثکاملا تک به تک بود و شانس گلزنی بالا اما حرف من چیز دیگری است بضاعت تیم ما با همه مصدومان و محرومانمان این بود من امروز حتی جانشین اومانیا را نداشتم. من فکر می‌کنم بازیکنانم باهوش نبودند که در دقایق پایانی در آنجا خطا دادند و عوامل بیرونی که برایتان توضیح دادم تمرکز ما را برای بازی امروز گرفته بود.

خبرنگاری پرسید به جز عوامل بیرونی بازیکنان پرسپولیس امروز طوری بازی می‌کردند که انگار بازی ماقبل فینال جام حذفی نبود و این تیم داشت در لیگ برتر بازی می‌کرد که درخشان گفت: باز هم می‌گویم زمانی تاوان دادیم که اومانیا اخراج شد. ما هیچ شانسی به حریف نداده بودیم اما بعد از ۱۰ نفره شدن تیم ما از هم پاشید. می‌خواستم هافبک عوض کنم اما کسی روی نیمکت نبود با همه این مشکلات چیزی از شایستگی‌های شاگردانم کم نشد و روی گل دقیقه نود هم اصلا فکر نمی‌کردم که رجب‌زاده توپ را ارسال کند و تصورم این بود که او مستقیم ضربه می‌زند.

درخشان در خصوص شعارهای هواداران پرسپولیس مبنی براینکه(یک دست‌هایی در کار است تا پرسپولیس جام نگیرد) گفت: من نمی‌خواهم وارد این مقوله شوم اما مصدومان و محرومان ما عادلانه نبودند مگر می‌شود بازیکن در لیگ کارت بگیرد و در جام حذفی محروم شود؟ بنگر در بازی گذشته گل زده و دستش را طوری نشان داده که به آقایان برخورده و کارت زرد دادند. سه روز به سه روز هم که بازی می‌کنیم مگر یک تیم ۱۸ نفره چقدر توان دارد که بخواهد تاوان این همه مسائل را بدهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر شما این انتقاد به هیات مدیره وارد نیست که برای این تیم بازیکن خوبی نگرفت گفت: اولا که فاصله کم بازی‌ها باعثشد تا من فرصت نکنم با مدیرعامل بنشینم و لیستم را به او ارائه کنم و دوم اینکه ما همه می‌خواستیم دست به دست دهیم تا تیم تقویت شود اما نمی‌دانم چرا دو بازی از نیم‌فصل دوم را به این روزها منتقل کردند. یک مربی باید اول تمرکز روی مسائل فنی داشته باشد بعد به سراغ گرفتن بازیکن برود. من مدام به دنبال پیدا کردن یازده نفرم برای بازی بعد هستم سه روز سه روز در هیچ کجای دنیا مسابقه نمی‌گذارند. با این وجود تغییر مدیریت هم داشته‌ایم و برای خرج کردن یک ریال باید امضاها هم تغییر می‌کرد. شما بگویید با نداشتن تمرکز چگونه به فکر جذب بازیکن باشم؟

درخشان در پایان صحبتهایش در نشست خبری در پاسخ به این سوال که شما مدعی شدید فرصت نداشتید با بازیکنان مذاکره کنید اما فایل صوتی شما در برنامه نود هم پخش شد گفت: اولا کجای حرف من تناقض دارد. آن شب هم گفتم بازیکن به من زنگ زده نه من به بازیکن. پرینت تلفنها را گرفتهام و آنها را به وکیلم دادم تا اقدام کند. من حرفم این است وقتی سه روز سه روز بازی داریم چطور میتوانم در بین این فاصله سراغ یارگیری بروم. ما تا همین دیشب هم نمیدانستیم بازی با تماشاگر است یا بدون تماشاگر. چرا عالیشاه باید سه جلسه محروم شود اما با همه این وجود بازیمان را انجام دادیم ولی داور هم مانع از بردن ما شد آن هم با اخراج اومانیا.