بهادر مولایی در گفتگو با مهر گفت: کاملا آماده ام تا در دسته فوق سنگین به مدال طلا دست پیدا کنم. من در تمرینات در حرکت یکضرب وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را بالای سر می برم و در دوضرب هم ۲۳۰ کیلوگرم را مهار می کنم. امیدوارم بتوانم در رقابت های روز پنجشنبه موفق به انجام این کار شوم و با مدال طلایی که کسب می کنم، هم قهرمان جهان شوم و هم شرایط قهرمانی ایران را فراهم کنم.

علیرضا کاظمی نژاد دیگر وزنه بردار ایرانی حاضر در دسته فوق سنگین است. مولایی در ادامه گفت: خوشبختانه در وضعیت خوبی قرار دارم و به چیزی جز ۳ طلای دسته فوق سنگین فکر نمی کنم. البته من هیچ یک از حریفانم را دست کم نمی گیرم، بویژه علیرضا کاظمی نژاد را که قصد دارد در این رقابت ها رکورد نوجوانان جهان را جا به جا کند.

سی و هفتمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان از روز پنجشنبه آغاز شده و تا ۱۶ تیرماه ادامه پیدا می کند. در این مسابقات وزنه بردارانی از ۴۹ کشور جهان حضور دارند.

تیم وزنه برداری جوانان ایران پیش از این توسط مجید عسکری در دسته ۵۶ کیلوگرم مدال نقره گرفته، در دسته ۶۹ کیلوگرم توسط جابر بهروزی به مدال برنز رسیده، در ۸۵ کیلوگرم توسط کیانوش رستمی طلا گرفته و در ۹۴ کیلوگرم توسط سعید محمدپور به مدال طلا رسیده است.