به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی افکار بازي استقلال و سايپا با برد آبي پوشان پايتخت به اتمام رسيده و محمد مايلي كهن سرمربي سايپا با چهره اي آرام به عنوان مربي بازنده وارد سالن كنفرانس مطبوعاتي مي شود.

او که مشخص است باخت به استقلال را کاملا پذیرفته با صحبت هایی آرام و منطقی راجع به بازی و علل باخت، به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد؟

وی که سوالات را پایان یافته می بیند، از جای خود بلند شده و می خواهد برود که یکی از خبرنگاران از او می پرسد، عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ به شما «کاپیتان حاشیه سازان» را داده است که وی با چهره ای بر افروخته به او می گوید: این لقب خاص خود عادل است و تا سال های سال به کسی نمی دهد، فردوسی پور طوری در برنامه ۹۰ برخورد می کند که دو عکس را نیز می خواهد با هم به دعوا بیاندازد!

مایلی کهن در حال انتقاد شدید از برنامه ۹۰ است و می گوید: شبکه ۳ سیما برای این برنامه، زیاد از حد تبلیغ می کند، از صبح که تلویزیون را روشن می کنی بصورت زیرنویس می نویسد: برنامه ۹۰ ساعت ۳۰/۲۲ پخش می گردد ولی وقتی تلویزیون را در ساعت مقرر روشن می کنی، خبری از برنامه نیست! و باید تا نیمه شب منتظر آغاز این برنامه باشی!

در این حین، محمدرضا راستگوگزارشگر برنامه ۹۰ نیز که در سالن کنفرانس مطبوعاتی حضور دارد، انتقادهای وارده را بر نمی تابد و با حالتی کنایه آمیز خطاب به مایلی کهن می گوید: «مثل اینکه شما خیلی به برنامه ۹۰ علاقه دارید که ساعت ها منتظر پخش این برنامه می مانید! این جمله باعثمی شود جو سالن کنفرانس عوض شده و همه به این جمله بخندند.


مایلی کهن هم که از خنده حاضران ناراحت می شود، می گوید: من ۹۰ را دوست دارم، عادل را دوست دارم و … ولی… انتقادات مایلی کهن ادامه دار می شود که در این حین گزارشگر برنامه ۹۰ می گوید: آقای مایلی کهن یه سوزن به خود بزنید و یه جوال دوز به دیگران. شما از ابتدای فصل به همه چیز و همه کس گیر داده اید، از علی دایی، مهدی دادرس، مزدک میرزایی و … که مایلی کهن در جواب می گوید: از گزارشگر با شخصیتی مثل شما بعید است که لفظ گیر دادن را بکار می برید!!(حاجی مایلی الفاظی که در مورد دادرس، دایی و مزدک میرزایی بکار برد را فراموش کرده).


عادل نیز که سرش برای این بگو مگوها درد می کند، پس از دیدن فیلم اتفاقات مذکور در محل تدوین برنامه ۹۰، از راستگو تشکر و فیلم رو برای پخش در برنامه دوشنبه شب آماده کرده بود.

اما بیانیه باشگاه استقلال در خصوص اینکه برنامه ۹۰ حق پرداختن به مسائل حقوقی رو ندارد، حسابی کار رو خراب جلوه داد، بطوریکه عادل(که این روزها سیل انتقادات رو از طرف قلعه نویی و مایلی کهن تحمل کرده است) برای خراب تر نکردن جو موجود بر علیه برنامه ۹۰ به عوامل خودش دستور عدم پخش مصاحبه مایلی کهن رو صادر کرده است!!


حال بايد در هفته هاي آتي منتظر ماند و ديد در دعواي سپاهان، استقلال و سايپا با عادل فردوسي پور زور كداميك بيشتر مي چربد، هر چند كه به نظر مي رسد عادل از مواضع منتقدانه خود تا حدي كوتاه آمده است!