چهره‌ای که با نظم و دیسیپلین خاصی در حال پیاده کردن اندیشه‌های موردنظر خود در اردوی آلمان است. در فرصت کوتاهی که فراهم شد از حرف و حدیث‌هایی که در این چند روز بر سر زبان‌ها افتاده پرسیدیم.

علی آقا سلام.

سلام. چطورید؟

ممنون. از اردو چه خبر؟

شکر خدا همه چیز خوب است. شرایط خوبی فراهم است تا برنامه‌های فنی و بدنی خود را پیاده کنیم. بچه‌ها شرایط خوبی پیدا کرده‌اند. با نظم و انضباط و با انگیزه خوبی تمرینات را دنبال می‌کنند و مشکلی وجود ندارد.

در چند روزی که در آلمان بوده‌اید، حرف و حدیث‌های زیادی به راه افتاده است.

چه حرف و حدیث‌هایی؟

اینکه علی دایی به واسطه در اختیار نداشتن مدرک A مربیگری قادر به همراهی پرسپولیس‌در لیگ دهم نخواهد بود.

به نظرم نباید به این حرف و حدیث‌ها توجه کرد. من باید از آقای محصص تشکر کنم که به خوبی جواب آقایان را داده است. من در کلاس مربیگری A شرکت کردم. دو هفته در این کلاس‌ها حاضر بودم، این شیطنت برخی از همکاران شماست. وقتی مطلب ندارند بنویسند چنین دروغ‌هایی را برای مردم می‌نویسند. من در این کلاس‌ها حاضر بودم و ۲ هفته به خاطر برگزاری اردو از مدرس‌هایم اجازه گرفتم. کاری که در تمام دنیا اتفاق می‌افتد و مشکلی هم ایجاد نمی‌شود.

پس خیال هواداران پرسپولیس‌راحت که علی دایی فصل آینده روی نیمکت خواهد نشست.

قطعا، از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد و هواداران پرسپولیس‌نباید گول این شیطنت‌ها را بخورند.

از بازیکن ایرانی که ساکن فرانسه بوده و به اردو ملحق شده شناخت پیدا کرده‌اید؟

به هر حال هنوز زود است که در مورد او اظهارنظر کنم. این بازیکن فقط ۲ روز است که در تمرینات شرکت می‌کند و مطمئنا نیاز به زمان خواهد داشت.

از «بیبیشکوف» خبری نشد؟

خیر! ما فعلا دنبال گزینه‌های دیگر هستیم.

در مورد مخالفت شما با تمدید قرارداد کریم باقری نیز شایعاتی به راه افتاده است.

شایعه نیست. حرف‌های بی‌منطقی است که یکی از روزنامه‌ها به آن پرداخته است. متاسفم برای این آقایان آنها دنبال مسائلی می‌روند که هیچ کس فکرش را هم نمی‌کند. کریم باقری قبل از پایان فصل با ما تمدید قرارداد کرد. کسی هم که پیشنهاد تمدید را داد، خود من بودم. آقا کریم جزو بهترین نفرات ماست و مثل فصل قبل کمک زیادی به من خواهد کرد. او با قدرت در تمرینات حاضر شده و برخلاف فصل‌های قبل که کمتر در تمرینات بدنسازی شرکت می‌کرد، امسال از اردوی سرعین با ما بوده و بسیار خوب تمرین می‌کند. من متاسفم برای روزنامه‌هایی که وقتی برای انعکاس خبرهای واقعی به مشکل برمی‌خورند، سعی می‌کنند خبرهای اشتباه به خورد مردم ‌دهند.

پس این موضوع را تکذیب می‌‌کنید؟

چه تکذیبی؟ مگر کسی خبرهای غیرواقعی را هم تکذب می‌کند؟ این خبر حتی ارزش تکذیب کردن را هم ندارد. من یک سئوال از این آقایان دارم. سئوال من هم این است که بر چه پایه و اساسی چنین مطالبی را می‌نویسند؟ اصلا برای این اخبار منبعی دارند یا در تفکراتشان به آن شاخ و برگ می‌دهند؟

جام جهانی را تعقیب می‌کنید؟

بله، تا حدی.

مطمئنا دوست دارید آلمان قهرمان جام جهانی شود، این طور نیست؟

نه! چه کسی این حرف را زده؟

پس علی دایی دوست دارد چه تیمی جام را بالای سر ببرد؟

من دوست دارم یا برزیل قهرمان جام جهانی شود یا آرژانتین.

پیغامی برای هواداران پرسپولیس‌دارید؟

از هواداران می‌خواهم که به هیچکدام از این اخبار نادرست و حرف‌و حدیث‌هایی که درست می‌کنند، توجه نکنند. من همین جا به دوستداران پرسپولیس‌قول می‌دهم که پرسپولیس‌امسال از تمام سال‌های اخیر بهتر و زیباتر بازی خواهد کرد. بچه‌ها بسیار باانگیزه در حال تمرینات آماده‌سازی هستند تا بتوانیم دست در دست هم با قهرمانی دل آنها را شاد کنیم.