به گزارش افکارنیوز، آقای «ز» که دیروز نوشتیم متهم به دوپینگ شده، شهاب زاهدی است… در خبر دیروز به نام شهاب زاهدی اشاره نکردیم اما این بازیکن جوان پرسپولیس در مصاحبه با سایت‌ها و خبرگزاری‌ها، ‌به هوای دفاع از خودش، ‌اعلام کرد نمونه اول تست دوپینگش مثبت از آب درآمده است!

شهاب زاهدی که ناخواسته و ندانسته پودر مکمل پروتئین استفاده کرده و آزمایش دوپینگش مثبت شده، به یکی از سایت‌ها گفته: «شخصاً اقدام به خرید برخی پروتئین‌ها کردم و فعلاً نام ماده‌ای که مصرف کرده‌ام را نمی‌گویم.» به سایت دیگری گفته: «خواب و خوراک ندارم، زندگی‌ام به‌هم ریخته و ماده ممنوعه را در بازی تیم امید پرسپولیس استفاده کردم.»

او همچنین در گفت‌وگو با یک خبرگزاری اعلام کرده: «ندانسته دوپینگ کردم و اگر محروم شوم، زندگی‌ام نابود می‌شود.» شهاب به خبرگزاری دیگری هم گفته: «پودر مکمل را زمان سرمربیگری علی دایی خوردم و زمان سرمربیگری درخشان، در بازی حذفی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان که تست دوپینگ دادم، آزمایش من مثبت شد.»

سرمربی تیم امید پرسپولیس هم در واکنش به یکی از مصاحبه‌های زاهدی گفته: ‌ «ما در تیم امید پرسپولیس به حدی اوضاع مالی‌مان خراب است که حتی یک آمپول ساده هم نمی‌توانیم به بازیکنان بدهیم، چه برسد به مکمل غذایی و…»
زاهدی در حالی این مصاحبه‌های پراکنده را انجام داده که برای دفاع از خود اصلاً نیازی به پراکنده‌گویی ندارد! شهاب زاهدی جوان بهتر است سکوت اختیار کند، چون با هر مصاحبه‌ای که انجام می‌دهد، عده‌ای را به واکنش وامی‌دارد. نمونه‌اش بهروز سلطانی، مربی دروازه‌بانی امیدهای پرسپولیس که می‌گوید: «شهاب این اواخر خیلی ضعیف بازی کرد و کادر فنی تصمیم گرفت اصلاً از او استفاده نکند.» احتمالاً طی روزهای آینده بقیه کسانی که زاهدی درباره‌شان حرف زده نیز در مقام پاسخگویی برمی‌آیند و این پاسخ‌ها شرایط شهاب را دشوارتر می‌کند.

آنهایی که به شهاب جوان مشاوره می‌دهند، بهتر است او را به سکوت دعوت کنند تا مراحل اعتراض او به جواب مثبت نمونه اول آزمایش دوپینگش به شکل قانونی طی شود.
زاهدی که شواهد نشان می‌دهد ندانسته پودر مکمل پروتئین استفاده کرده است، با این حرف‌ها نه تنها از خودش دفاع نمی‌کند بلکه بیشتر در مظان اتهام قرار می‌گیرد.

شهاب زاهدي بعد از پايان بازي حذفي پرسپوليس و گلگهر سيرجان تست دوپينگ داده بود. در آن بازي، هادي نوروزي و شهاب زاهدي تست دوپينگ دادند كه جواب آزمايش نوروزي منفي درآمد و جواب آزمايش زاهدي، مثبت...