به گزارشافکارنیوز، مربیان پرسپولیس به دلایل مختلف در جذب بازیکنان خارجی هنوز به تفاهم لازم نرسیده‌اند. کادرفنی پرسپولیس بعد از اینکه در جذب بازیکن داخلی به خواسته‌های خود نرسیدند در نظر دارند بازیکنان خارجی خود را با وسواس زیادی جذب کنند تا از این راه کمبود‌های تیم خود را برطرف سازند اما حقیقت امر این است که مربیان پرسپولیس در جذب بازیکنان خارجی که به آنها معرفی شده نیز اختلاف‌نظر دارند.

به طور نمونه برای پست دفاع چپ درخشان اصرار زیادی به جذب الکسیس نورامبوئا؛ مدافع دورگه فلسطینی شیلیایی دارد. این بازیکن فصل گذشته را در تیم بتچاتوف لهستان سپری کرده و ۳۱ سال هم سن دارد. این در حالی است که حسین عبدی بعد از دیدن فیلم بازی‌های ضرغام اسماعیل، دفاع چپ تیم ملی عراق بازی او را پسندیده و موافق جذب این بازیکن است. این بازیکن عراقی ۲۰ سال سن دارد و ۱۸ بازی ملی هم در کارنامه فوتبالی او دیده می‌شود.

در خصوص جذب روجرینهو نیز مربیان پرسپولیس تردید زیادی دارند. این بازیکن در دوران فوتبال خود مدت زیادی را مصدوم بوده است و در گزارش پزشکی او مشخص شده که دو سه مرتبه در نواحی مختلف بدنش عمل جراحی انجام داده است. همین عمل‌ها باعثشده او همواره در سال‌های اخیر تعداد زیادی از بازی‌های تیمش را از دست بدهد.

با توجه به این مسئله باید دید مربیان پرسپولیس در نهایت چه تصمیمی در خصوص جذب هافبک برزیلی و همچنین گزینههای مدنظرشان برای پست دفاع چپ اتخاذ خواهند کرد.