به گزارش افکارنیوز، شاید خیلی‌ها این موضوع را ندانند اما علی کریمی و حمید درخشان یکسری دلخوری‌ها از یکدیگر دارند.
ماجرای این قضیه هم در نوع خود جالب است. راست یا دروغش به گردن راوی اما شنیدیم قبل از اینکه علی کریمی مربی تیم‌ملی و دستیار کارلوس کروش شود، چند روزی به محل تمرین پرسپولیس رفت. آخرین حضور کریمی در درفشی‌فر دقیقاً دو روز پیش از انتخابش به عنوان مربی تیم‌ملی بود. در آن روز حمید درخشان از علی کریمی در مورد لیست بازیکنان سؤالاتی می‌پرسد.

کریمی نیز از روی دلسوزی، پیشنهاداتی به درخشان می‌دهد تا در زمان نقل و انتقالات، چند بازیکن جدید به لیست تیم اضافه شوند اما درخشان به یک‌باره به کریمی می‌گوید: «علی‌جان! اینهایی که گفتی را روی کاغذ بنویس تا من به مدیرعامل باشگاه(حمیدرضا سیاسی) بدهم».

کریمی که از این حرف درخشان شوکه شده بود، با ناراحتی گفت: «من دو، سه نفر را به شما گفتم که حفظ کردن نام‌شان اصلاً کار سختی نیست. چرا باید در یک کاغذ اسم بازیکنان را بنویسم؟ حمیدخان! اصلاً این چه حرفی است که شما می‌زنید، مگر من دلال هستم؟»

درخشان که نمی‌دانست چطور باید موضوع را جمع کند، از کریمی عذرخواهی کرد ولی جادوگر فوتبال ایران به سرعت از رختکن تیم خارج شد. او فردای آن روز دیگر به تمرینات تیم برنگشت و دو روز بعد هم مربی تیم ملی شد.

حالا كه كريمي از سفر به استراليا امتناع كرده، حميد درخشان فقط يك جمله در مورد كريمي گفته: قدم علي روي چشم ما! اما كريمي منتظر بود سرمربي پرسپوليس گرمتر از اينها از حضورش در تمرينات تيم سرخپوش پايتخت استقبال كند.