به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان در پایان تمرین عصر امروز پرسپولیس ضمن اشاره به دعوت محمدرضا خانزاده به اردوی تیم ملی به خبرنگاران گفت: این نظر سرمربی تیم ملی بود که بازیکنی از پرسپولیس دعوت نشود و حالا خوشحالم که تیم ما صاحب یک سهمیه در تیم ملی شد. همه باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام بگذاریم.

وی در مورد حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت: طبیعتا این تیم کار سختی در این مسابقات خواهد داشت. حریفان تدارکات خوبی را دیده اند و برای رسیده به موفقیت در این مسابقات حضور پیدا خواهند کرد. استرالیا میزبان است و طبیعتا با بهترین تدارک به این رقابت ها آمده. تیم های کره و ژاپن و بقیه هم همین شرایط را دارند.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: با این شرایط کار تیم ملی فوتبال ایران خیلی سخت است و باید بازیکنان تلاش زیادی داشته باشند تا بتوانند در این مسابقات به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند.

حمید درخشان در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید این تیم نیز گفت: کار بازیکن برزیلی که در حال مذاکره با وی بودیم به خاطر رقم بالایی که پیشنهاد داده بود به بن بست خورد اما امروز یک بازیکن برزیلی جدید را به باشگاه معرفی کردیم تا مذاکرات با وی انجام شود. یک بازیکن فلسطینی را هم مد نظر داریم که کار او در حال پیگیری است.

وی در مورد جذب بهنام برزای نیز گفت: این بازیکن به همراه تیم ملی است و در بازگشت به ایران کارش نهایی خواهد شد. شهاب زاهدی هم جزو بازیکنان زیر ۲۳ سال ما محسوب می شود و منتظر رای پزشکی در مورد این بازیکن هستیم. ما به خاطر اینکه جای خالی داشتیم برزای را جذب کردیم.

درخشان در مورد حضور علی کریمی در تمرین سرخپوشان نیز گفت: کریمی چند روزی را در کنار تیم حضور خواهد داشت و با بازیکنان تمرین می کند.