به گزارش افکارنیوز، مهدی خواجه وند در رابطه شایعه گلایه بازیکنان از وضعیت اردوی پرسپولیس در راس الخیمه اظهار داشت: به هر شکل این یک اردوی ورزشی است و در اردوی ورزشی همیشه همه چیز کامل نخواهد بود اما ما سعی کردیم بهترین امکانات را برای بازیکنان و تیم آماده کنیم تا آنها بتوانند با شرایط خوبی اردوی خود را برگزار کنند و مطمئنا در یک اردوی ورزشی بحثفنی که مثل بحثزمین می باشد، مهمترین چیزی است که باید به آن توجه کرد.

وی ادامه داد: از نظر هتل و دیگر امکانات فکر می کنم اردوی پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد و بازیکنان می توانند به راحتی خودشان را آماده کنند اما به هر شکل با توجه به اطلاعاتی که خوردبین به عنوان سرپرست تیم در اختیار من قرار داده، به نظرم شرایط اردو، وضعیت ایده آلی دارد.


سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گفته می شود بازیکنان پرسپولیس معتقدند منطقه راس الخیمه جن دارد، تصریح کرد: فکر می کنم دیگر این از آنها حرفهاست. فکر نمی کنم چنین چیزی وجود داشته باشد اما به هر شکل فکر می کنم این چیزهایی است که از بیرون به تیم گفته می شود تا تیم به حاشیه برود.

خواجه وند در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس جوابیه ای به ذوب آهن خواهد داد یا خیر، گفت: ذوب آهن یک باشگاه حرفه ای است اما ادعای آنها ۲ بخش است. اولی بخشی است که در رابطه با پرداخت حق رشد صادقیان است که اتفاقا قانونی است و اگر مراحل قانونی خود را بگذارند، باشگاه پرسپولیس از آن تمکین می کند. بخش دوم صحبتهایی است که در خصوص خود باشگاه پرسپولیس انجام شده که این صحبتها می تواند برای پرسپولیس ایجاد حاشیه کند.وی اضافه کرد: سیاست باشگاه پرسپولیس این نیست که برای باشگاه ذوب آهن جوابیه ای صادر کند اما امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی از سوی باشگاههای حرفه ای لیگ برتر نباشیم.