به گزارش افکارنیوز، مجتبی محرمی در مورد برگزاری مراسم گردهمایی بازیکنان و مربیان سال ۹۶ در جام ملت‌ها گفت: به من هم گفته‌اند که به این مراسم بیایم نمی‌دانم شاید دوباره می‌خواهند مرا به خاطر همان پنالتی معروف مواخذه کنند! شاید دوباره می خواهند تجدید‌ خاطره شود.

وی در مورد وضعیت تیم ملی و بازی با قطر گفت: تیم ملی ما پتانسیل خوبی دارد و می‌تواند در جام ملت‌ها موفق شود اما نباید مقابل قطر خرید بکنیم و فکر کنیم آنها از پیش‌باخته هستند. قطر ۴ گل از امارات خورده و با تمام توان می‌آید تا از ما امتیاز بگیرد بنابراین تیم ملی با این تیم کار بسیار سختی دارد چون قطری‌ها نمی‌خواهند در بازی دوم حذف شوند.

وی در مورد سهام پرسپولیس و قیمت ۲۹۰ میلیارد تومانی برای فروش سهام گفت: ما که پولی نداریم تا بخواهیم سهام پرسپولیس را بخریم با این قیمت سر سوزنی از پرسپولیس را هم نمی‌توانیم بخریم. سوال من این است این ۲۹۰ میلیارد تومان را کجا می‌خواهند ببرند و به چه کسی می‌خواهند بدهند؟ می‌خواهند به دولت بدهند؟ دولت کم پول دارد؟ پس بهتر است این سهام را به پیشکسوتانی بدهند که سالها برای این باشگاه زحمت کشیده‌اند و حتی مجانی برای باشگاه‌ بازی کرده‌اند. مگر نمی‌گویند پرسپولیس تیم مردمی است پس این سهام را به مردم که صاحبان اصلی آن هستند واگذار کنند.