به گزارشافکارنیوز،حسن زمانی درباره انتقاداتی که برخی‌ها به بالا یا پایین بودن قیمت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس(۲۹۰ میلیارد تومان) دارند، اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های در نظر گرفته شده، قرار است این دو باشگاه واگذار شوند. نباید در این زمینه نگران بود چون افرادی که قرار است این دو باشگاه را تحویل بگیرند، می‌توانند در دو سال اقساط آن را پرداخت کرده و از درآمدهای باشگاه پول خودشان را درآوردند.

وی با بیان اینکه قیمت تعیین شده برای این دو باشگاه قیمت پایه است، تصریح کرد: ممکن است افرادی که در مزایده شرکت می‌کنند، پول بیشتری بدهند. در واقع این دو باشگاه به افرادی واگذار می‌شوند که پول بیشتری در مزایده بدهند.

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در مورد اینکه پیشکسوتان این دو باشگاه خواهان دریافت سهم هستند، گفت: بندی در قرارداد افرادی که این دو باشگاه را خریداری می‌کنند، وجود دارد که ۲۰ تا ۳۰ درصد سهام باشگاه را بعد از خرید به پیشکسوتان و هواداران بدهند.

زمانی در پاسخ به این سوال که اهلیت افرادی که خواهان خرید این دو باشگاه هستند مورد بررسی قرار می‌گیرد یا نه، عنوان کرد: شرایط افراد در دستگاه‌های مختلف پیش از آنکه مزایده آغاز شود، استعلام گرفته می‌شود. بنابراین نام افراد در صورتی در پاکت مزایده‌ها قرار داده می‌شود که قبل از آن استعلام گرفته شود.

وی در پایان گفت: هفته آینده آگهی فروش باشگاههای استقلال و پرسپولیس منتشر میشود و افراد از زمان انتشار ۲۰ روز فرصت خواهند داشت که در مزایده شرکت کنند. ضمن اینکه زمان آغاز مزایده ۲۲ تا ۳۰ بهمن خواهد بود. کاری که ۳۵ سال روی زمین مانده بود، با همکاری دستگاههای مختلف و مجلس در حال عملی شدن است که این مسئله هم به سود این دو باشگاه خواهد بود و هم تیم ملی.