به گزارشافکارنیوز،علی پروین در مورد دیدار فردای تیم ملی برابر قطر اظهار داشت: سه امتیاز با بحرین برای ما بسیار مهم بود. تیم ملی پیش از جام ملت‌های آسیا بازی تدارکاتی مناسبی نداشت به خاطر همین بازی با بحرین بسیار مهم بود. این موضوع به تیم ملی کمک کرد که با روحیه به مصاف قطر برود.

وی ادامه داد: دیدار با بحرین برای هماهنگی بازیکنانی مانند غفوری و پورعلی‌گنجی با دیگر بازیکنان تیم ملی بسیار خوب بود و حالا آنها در شرایط بهتری بازی‌ها را ادامه می‌دهند. در مجموع برد شیرینی به دست آوردیم اما تازه کار تیم ملی شروع شده است.

سرمربی پیشین تیم ملی تصریح کرد: قطر چون بازی اول را واگذار کرده مقابل ایران انتحاری بازی می‌کند و ما هم نباید فریب شکست سنگین این تیم مقابل امارات را بخوریم. قطر میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است و نمی‌خواهد در این دوره از مسابقات خیلی زود حذف شود و به همین دلیل با قدرت به مصاف ایران می‌رود و بازیکنان ما باید مراقب باشند.

پروین گفت: قطر پس از شکست برابر امارات زخمی است و بازیکنان باید با پیروزی برابر این تیم مانند کره‌جنوبی و استرالیا خیال‌شان را بابت صعود راحت کنند.

پروین ضمن تمجید از شاگردان کارلوس کی‌روش خاطرنشان کرد: کی‌روش بازیکنان خوبی روی نیمکت دارد که می‌توانند پشتوانه مناسبی برای بازیکنان اصلی باشند. با این شرایط امید زیادی به این تیم وجود دارد و من هم امیدوارم بهترین نتیجه رقم بخورد.

وی در ادامه گفت‌وگو درباره شرایط این روزهای پرسپولیس گفت: اردوی امارات می‌تواند به دور از حاشیه برای پرسپولیس مفید باشد. کادر فنی فرصت دارد در این اردو مشکلات بدنی تیم را برطرف کند و بازیکنان جدید هم می‌توانند خودشان را بیشتر با تیم وقف دهند. امیدوارم مشکلات پرسپولیس هرچه سریع‌تر حل شود تا تیم در ادامه لیگ نتایج بهتری بگیرد.

سرمربی پیشین پرسپولیس در خصوص ۵ شرطی که پیشکسوتان برای خرید این باشگاه ارائه دادند، گفت: تمام این شرط‌ها منطقی و مورد تایید من است. قیمتی که برای فروش پرسپولیس اعلام کردند بسیار بالا است، اگر قیمت پایین‌تر باشد ما باشگاه را می‌خریم. به نظر من یک نفر از خانواده پرسپولیس باید باشگاه را بخرد اما ۲۹۰ میلیارد تومان خیلی رقم بالایی است و باعثمی‌شود خیلی‌ها برای خرید جلو نیایند.

پروین افزود: اگر تمام شروط ما محقق شود آنوقت برای خرید پرسپولیس اقدام میکنیم.