به گزارش افکارنیوز، او درباره برخی از حرفهای دیروزش توضیحاتی داد. این که گفته بود یک مسی در ایران پیدا کرده است:

یک مسی پیدا کردم
آنقدری وقت نداریم که بخواهیم تیم را از پایه بسازیم در چنین شرایطی بهترین کار این است که بازیکنان بزرگی انتخاب کنیم که ما وقتمان را آنطور که می دانید گذاشته ایم روی انتخاب بازیکنان لایقی که نمونه آنها افرادی مثل همین جوانی ست که گفتم؛ یکی که مثل مسی بازی می کند، اما اسم او را فعلا نمی گویم بعد ها نه فقط او بلکه چند نفر مثل او را انتخاب می کنیم. ضمن آن که مسی هم یک انسان است و مثل بقیه ۲ چشم و ۲دست دارد چرا تصور می شود که اگر کسی ستاره شود، یکی است که ابر انسان است؟

کشف نکردم انتخاب کردم
لطفا اشتباه نشود من نگفتم این بازیکن را کشف کردم بلکه گفتم از کشوری که پر از استعداد است ستاره ای دیده و او را انتخاب کردم، ما در این تیم نقش مشاوره ای داریم و سرمربی تیم آقای خاکپور است و نقش من تنها نقش مشورتی است.

کاشانی و خاکپور بزرگی می کنند
بعد از آقای خاکپور باید از تلاشهای صادقانه مدیر تیم تشکر کنم، آقای کاشانی ساعت سه و نیم بامداد کار بازیکن تیم ملی یعنی اخباری را با تماس به یکی از مسئولان نیروی انتظامی حل کردند، این ۲ عزیز قابلیت های این تیم را بالا برده اند و من برای هر۲ نفرشان نقش مشورتی دارم.

آینده را بسازیم
دوستان گفتند بهتر بود تیم ملی با من به جام جهانی ۱۹۹۸ می رفت البته خودم هم ادعا دارم تیم ما با استاندارد تیم ۹۶ در جام جهانی ۹۸ توان رسیدن به دور دوم جام جهانی را داشت،اما به هر حال از آن دوران گذشته وحالا ما باید تلاش کنیم تا تیم امید را برای آینده با کمک هم بسازیم.