به گزارش افکارنیوز، رضا صادق‌پور درباره اینکه افجه‌ای سخنگوی باشگاه چند روز قبل اعلام کرده برخی مصوبات هیأت مدیره در مورد تیم‌های پایه قرار است اجرا شود اظهار داشت: ما در هیأت مدیره در مورد موضوعات کلان در حوزه‌های کاری هیأت مدیره تصمیماتی می‌گیریم و قاعدتاً‌ این مصوبات با حمایت همه اعضاء قابل اجراست و من هم امیدوارم که با حمایت اعضای هیأت مدیره و اجرایی شدن مصوبات شرایط تیم پایه‌ها ایده‌آل شود.

وی در پاسخ به این سؤال که مگر شما به تیم‌های پایه قولی داده بوده‌اید، گفت: ‌ به هر حال سخنگوی باشگاه آقای افجه‌ای گفته بود قرار است پرداختی‌های تیم‌های پایه انجام شود و من هم در همین راستا می‌خواهم تأکید کنم که با حمایت سایر اعضاء‌ امیدوارم که برخی از مصوبات در خصوص تیم‌های پایه اجرایی شود. به هر حال وقتی این صحبت مطرح شده کادر فنی تیم‌های پایه روی این مسئله حساب کرده‌اند.

صادق‌پور تأکید کرد: ‌در هر جلسه هیأت مدیره ۲۰ دقیقه فرصت دارم در مورد عملکرد تیم‌های پایه و موضوعات مربوط به آنها صحبت کنم. در هر صورت توجه بیشتر هیأت مدیره می‌تواند باعثخوشحالی اعضای تیم‌های پایه شود. تمام سعی ما این است که بتوانیم مصوبات را با هم‌اندیشی و خرد جمعی اجرایی کنیم. وی در پایان در خصوص اینکه نظری جویباریدر اظهارنظری اعلام کرده با نبودن افشارزاده باشگاه تعطیل است، گفت: نمی‌دانم چرا این حرف مطرح شده باشگاه ارکان خودش را دارد و همه مشغول به کارند و آقای توفیقی هم در باشگاه کارهای مربوط به مدیریت را انجام می‌دهد.