به گزارش افکارنیوز، محمد زادمهر در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد اینکه هیات مدیره باشگاه هیچ وقت کامل نیست و او در گذشته آمریکا بوده است و اکنون هم کلانی به آمریکا رفته است گفت: اکنون عصر ارتباطات است. در یک نقطه از دنیا وقتی اتفاقی می‌افتد همه از آن باخبر می‌شوند اگر من بنا به دلایلی نبودم یا برای دوره‌ای رفته بودم این گونه نیست که در ریز مسائل نباشم اکنون در دنیای اسکایپ و تانگو و … هستیم و ارتباطات تصویری وجود دارد. اتفاقا اطلاعاتم بیشتر بود زیرا سایت‌های ورزشی را به دقت چک می‌کردم و در جریان همه مسائل بودم. اکنون هم که کلانی نیست اوضاع همین گونه است.

وی ادامه داد: حضور فیزیکی فقط برای مدیرعامل و کادر فنی مهم است. اعضای هیات مدیره مسائل کلان باشگاه را زیر نظر دارند و در موردش صحبت می‌کنند شاید برخی بگویند که هیات مدیره باید کنار تیم باشد و ورزش هم بکند اما این نظر من است هیات مدیره در مورد مسائل کلان تصمیم‌گیری کند. هیات مدیره هم ۷ نفر است و جلسات هیات مدیره تشکیل شده است.

زادمهر در مورد اینکه در جلسه هیات مدیره امروز چه تصمیماتی گرفته شد گفت: سخنگوی باشگاه باید در مورد این مسئله صحبت کند زیرا وظایف تقسیم شده است.

وی در مورد اینکه چرا هیات مدیره برای باشگاه کاری نمی‌کند گفت: اساس حرکت تیم در چند حلقه مرتبط است. یکی از مهم‌ترین حلقه‌ها مسائل اقتصادی است و با توجه به شرایطی که پیش آمد حرکت ما دچار وقفه شد اما باز توانستیم شرایط را مهیا کنید. در بحثساختارسازی هم کارهایی انجام شده که به سود باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و همه باشگاه‌هاست. امکانات و تجهیزات بیشتر شده است. البته باید در بخش‌های مختلف مثل منابع مالی، تدارکات، نیروی انسانی و … همه گروه‌ها کار کنند. خود سیاسی اسپانسر این باشگاه بود و موتور حرکت یک تیم مسائل اقتصادی است که دچار مشکلات شدیم.

وی در مورد اختلاف عبدی و درخشان گفت: من اطلاع فنی ندارم و اظهارنظر نمی‌کنم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه برخی از جلسات هیات مدیره ایراد گرفتهاند اعضای هیات مدیره فقط میوه و جوجه کباب میخورند و کاری نمیکنند گفت: اگر منظور همان یک چایی است که در جلسات به ما داده میشود میگوییم آن را قطع کنند. ساعات جلسات مشخص است شاید جوجه کباب را به مزاح گفتند. اعضای هیات مدیره با تمام وجود برای باشگاه وقت میگذارند و در جلسات شرکت میکنند.