به گزارش افکارنیوز، میلاد فخرالدینی درباره بازی با سپاهان اصفهان اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم و سه امتیاز ارزشمند را به دست بیاوریم.

وی درخصوص تیم سپاهان عنوان کرد: سپاهان همیشه در لیگ تیمی قدرتمند داشته و از مدعیان قهرمانی است. البته ما دراین بازی بهتر از سپاهان بازی کردیم و مستحق این برد بودیم.

مدافع استقلال در این ارتباط که سپاهانی ها معتقدند استقلالی ها با شلوغ کاری در بازی باعثتغییر رأی داور شده و نتیجه را به سود خود برگرداندند گفت: کدام شلوغ کاری؟ داور دو پنالتی برای ما نگرفت. به نظرم حق ما برد بود. فکر می کنم اگر در همه بازی ها مثل بازی با سپاهان ظاهر شویم کسب سه امتیاز ها دور از دسترس نخواهد بود.

فخرالدینی در پاسخ به این سوال که خسرو حیدری در مصاحبه ای عنوان کرده که با حضور فخرالدینی در جناح راست استقلال و خودش این جناح قوی تر از قبل شده است توضیح داد: خسرو بازیکن بسیار بزرگی است. او تجربیات بسیار زیادی دارد و قطعا من از این موقعیت نهایت استفاده را می برم، ضمن اینکه کنار او خیلی راحت هستم. مطمئنا من و خسرو می توانیم در کنار هم زوج بسیار خوبی را تشکیل بدهیم.

وی در واکنش به مصاحبه ای که سردار آزمون و علیرضا بیرانوند علیه او انجام داده اند، تصریح کرد: این دو نفر به تازگی وارد فوتبال شده اند و حالا حالاها باید بدوند تا بازیکن مطرحی شوند. این دو وقتی نمی دانستند فوتبال چیست من به تیم ملی دعوت شده بودم. حالا دری به تخته خورده و آزمون در تیم ملی بازی می کند. فوتبال چقدر بدبخت شده که سردار آزمون برای تیم ملی اش از مردم می خواهد کارلوس کی روش در تیم ملی بماند.

مدافع استقلال اضافه کرد: من مشکلی با کی روش ندارم اما شما ببینید از زمانی که او سرمربی تیم ملی شده و به فوتبال ایران آمده همه لژیونرهای ما از اروپا به لیگ های امارات و قطر آمده اند. درست است که رفتن کی روش یک میلیارد خسارت دارد اما ماندنش هم ده میلیارد هزینه دارد.

این بازیکن تأکید کرد: به اعتقاد من تیم ملی ما با حضور سرمربیان ایرانی خیلی بهتر نتیجه می گیرد علاوه بر آن هزینه بسیار کمتری را هم باید متقبل شویم تازه این پول در مملکت خودمان به یک ایرانی داده می شود و ارز از مملکتمان خارج نمی شود.

وی درخصوص دیدار مقابل سایپا توضیح داد: متأسفانه به خاطر اینکه دو کارته هستم در این دیدار حضور ندارم ولی می دانم که بازی سختی در کرج برابر سایپا خواهیم داشت. این تیم در جدول هم در رده های بالا حضور دارد ولی برای ماندن در کورس قهرمانی باید هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.