به گزارش افکارنیوز، جواد زرینچه در خصوص برد استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: اولین بازی بعد از تعطیلات بود. بازی سختی مقابل یک تیم مدعی پیش رو داشتیم، تیمی که انسجام خیلی خوبی داشت ولی با تمام این حرف ها بچه ها باغیرت بازی کردند و حق ما این بود که این سه امتیاز برای استقلال باشد.

وی در خصوص صحبت های سپاهان مبنی بر اینکه استقلالی ها بازی را با شلوغ بازی به پیروزی رسیدند خاطرنشان کرد: چطور مدعی شدند که شلوغ بازی شده است؟ مگر برای ما پنالتی گرفته شده است؟ در جریان بازی گل زدیم و خطایی نبوده که تبدیل به گل شده باشد. اتفاق مهم این بازی این بود که در دقیقه ای به گل رسیدیم که می تواند خیلی شیرین باشد.

مربی استقلال در خصوص اظهارات قلعه نویی که گفته ابراهیمی چوب وی را می خورد، بیان داشت: امید ابراهیمی می تواند در تیم ملی بازی کند ولی حالا تلاش خودش را بیشتر می کند که بتواند پیراهن باارزش تیم ملی را بر تن کرده و افتخارآفرینی کند.

زرینچه درباره عملکرد خریدهای جدید استقلال عنوان کرد: رضا که باغیرت ظاهر شد و نشان داد همچنان یکی از حرفه ای ترین مهاجمان لیگ برتر است و با تجربه اش می تواند برای موفقیت استقلال کمک کند. سایر خریدها هم می توانند در آینده به ما کمک کنند.

وی در خصوص دیدار مقابل سایپا تصریح کرد: خوبی دیدارهای آینده استقلال این است که از این به بعد با تیم هایی بازی می کنیم که به دنبال ارائه بازی زیبا هستند. این برای استقلال خیلی خوب است. سایپا بازی قبلی خود را در زمین گسترش فولاد به پیروزی رسیده است. ما بازی با سپاهان را فراموش کرده ایم و خود را برای دیدار مقابل سایپا آماده می کنیم که ان شاءالله با تلاش بچه ها سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

مربی استقلال درباره اینکه قبل از آغاز بازی مقابل سپاهان، امیرحسین صادقی بازوبند کاپیتانی را به عنایتی داده است، تاکید کرد: به غیر از این از صادقی انتظاری نمی رفت. کسی که در استقلال بزرگ شده، بزرگی و کوچکی را در این تیم می داند چون این خواسته قلعه نویی نبود. این قضیه شعور امیرحسین را نشان داد که موفقیت استقلال برایش مهم تر از بستن بازوبند کاپیتانی است.