به گزارش افکارنیوز، درک خوبی که سه مهاجم جوان و آینده دار ذوب آهن از یکدیگر به دست آوردند، باعثخوشحالی جامعه فوتبالی شده است چرا که با توجه به کم و سن بودن آنها می توان به حضورشان در تیم ملی امیدهای فراوانی داشت. مسعود حسن زاده ۲۳ ساله گلزن ترین ضلع این مثلثاست، وی سال پیش با وجود پیشنهاد داشتن از تیمهای مطرح تر کشور، از تیم داماش گیلان راهی ذوب آهن اصفهان شد و رفته رفته توانست خود را در ترکیب ذوبی ها جا بیاندازد و گلهای حساسی برای این تیم به ثمر برساند. از نکات جالب در مورد حسن زاده می توان از گلهای وی به تیمهای استقلال و پرسپولیس نام برد. وی امسال دو گل به استقلال در لیگ و جام حذفی و یک گل به پرسپولیس در لیگ برتر زده است. شش گل وی برای ذوب آهن در لیگ برتر در بازی با تیمهای گسترش فولاد تبریز، استقلال تهران، پدیده مشهد، تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس و راه آهن به ثمر رسیده است.

مرتضی تبریزی ضلع دیگر این مثلثاست، مهاجم ۲۴ ساله همدانی که چند سال پیش از پاس همدان راهی این تیم شد. او که دو فصل است برای ذوبی ها به میدان می رود به خوبی توانسته است خود را دل هواداران این جابیاندازد. تبریزی در لیگ برتر امسال تاکنون توانسته چهار گل برای ذوبی ها به ثمر برساند. صبا قم، استقلال خوزستان، پدیده مشهد و راه آهن در لیگ برتر و پرسپولیس در جام حذفی تیمهایی بودند که تبریزی دروازه آنها را باز کرد.

اما سومین ضلع این مثلثکاوه رضایی است. مهاجم گلزن سالهای نه چندان دور تیم ملی جوانان که در نقل و انتقلات نیم فصل به ذوب آهن پیوست. این مهاجم ۲۲ ساله در حالی از تیم سایپا جدا شد که از چند تیم بزرگ همانند استقلال پیشنهاد داشت. وی در دومین بازی خود برای ذوب آهن توانست گل به ثمر برساند، این در حالی اتفاق افتاد که در بازی قبلی مقابل پرسپولیس علاوه بر بازی موثر تنها پاس گل بازی را برای حسن زاده ارسال کرد.

حضور، همکاری و تاثیرگذاری این سه مهاجم برای ذوب آهن در حالی اتفاق می افتد که این چند مهاجم نامدار و گلزن از جمله مهدی رجب زاده و اسماعیل فرهادی را در ترکیب خود دارد.