به گزارشافکارنیوز،تمرین امروز پرسپولیس پشت درهای بسته انجام خواهد شد. با این وجود و در شرایطی که ۳۰ دقیقه تا آغاز تمرین باقی مانده حدود ۳۰ هوادار مقابل ورزشگاه درفشی‌فر تجمع کرده‌اند. این در حالی است که درخشان گفته تمرین با نظر طاهری نایب رئیس هیئت مدیره تمرین پشت درهای بسته برگزار می‌شود و او نقشی در این ماجرا ندارد.

* به محض حضور حمید درخشان در ورزشگاه درفشی‌فر هوادارانی که مقابل درِ ورزشگاه تجمع کرده بودند به سرمربی تیم پرسپولیس بابت شکست روز گذشته این تیم مقابل ملوان اعتراض کردند. این در حالی است که درخشان پس از مواجهه با هواداران برای آنها دست تکان داد اما یکی از هواداران گفت درخشان به جای اینکه ناراحت شود و استعفا بدهد چرا برای ما دست تکان می‌دهد؟ یکی از هواداران مسن هم گفت که درخشان با چه رویی به تمرین آمده است؟!

* هوادارانی که تجمع کرده بودند به محض اینکه پیام صادقیان را دیدند از او خواستند به شرایط بازی برگردد تا بتواند به پرسپولیس کمک کند.

* ژورائف مدافع ازبکستانی و مد نظر حمید درخشان امروز با لباس تیم سابقش لوکوموتیو تاشکند به تمرین پرسپولیس آمد و به محض روبرو شدن با حمید درخشان با سرمربی سرخپوشان برای دقایقی گفتوگو کرد.