به گزارش افکارنیوز، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست مقابل ملوان انزلی در حالی برگزار شد که با حواشی زیادی همراه بود. این حواشی را در زیر می‌خوانید:

* حدود ۵۰ هوادار ناراضی مقابل درب درفشی‌فر تجمع کردند و ابتدا به کادرفنی هنگام ورود اعتراض داشتند، اما پس از دقایقی روی سکو رفتند و به تشویق بازیکنان قدیمی پرسپولیس و اسطوره‌های دهه ۵۰،۶۰، ۷۰ و ۸۰ این باشگاه پرداختند.

* این تمرین ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد و بازیکنان اصلی که در بازی روز گذشته مقابل ملوان به میدان رفته بودند با دویدن دور زمین به ریکاوری پرداختند و پس از حدود ۳۰ دقیقه دویدن، راهی رختکن شدند.

* بازیکنان ذخیره پرسپولیس ابتدا زیر نظر مسعود مومنی به گرم کردن بدنهایشان پرداختند و سپس به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی مشغول شدند.

* محمدرضا خانزاده، لنگ لنگان به کلینیک مجموعه آمد و کارهای مربوط به درمانش را آغاز کرد.

* پیام صادقیان و رضا نوروزی هم به صورت اختصاصی به دویدن دور زمین مشغول شدند و سپس راهی کلینیک شدند.

* از سوی کانون هواداران پرسپولیس در جریان این تمرین بیانیه‌ای خوانده شد که در آن به بازیکنان اشاره می‌شد که اینجا تیم‌های درجه ۴ و ۵ نیستند و بازیکنان باید قدر لباس و جایگاهشان را بدانند. هواداران معترض همچنین با سر دادن شعار «بازی با پدیده یا بردن یا مردن» و «روی زمین بمیری، نتیجه بگیری» از بازیکنان می‌خواستند تا به هر نحوی شده در دیدار مقابل پدیده به پیروزی برسند.

* محمود خردبین هم صحبتهایی را با هواداران داشت و به آنها گفت که شرایط تغییر خواهد کرد.

* بازیکنان ذخیره پرسپولیس سپس به فوتبال در نصف زمین مشغول شدند و درخشان و عبدی تاکید داشتند که بازیکنان از جناحین سانترهای هوایی را به روی دروازه حریفان در دستور کار خود قرار دهند.

* محمد عباس‌زاده در دقیقه ای از تمرین با تکه‌ای از چمن ورزشگاه به انجام کارهای نمایشی پرداخت تا آمادگی خود را به رخ بکشد.

* پرسپولیسی ها پس از فوتبال با دویدن دور زمین بدنهایشان را سرد کردند و این تمرین حدود ساعت ۱۶:۳۰ خاتمه یافت.