به گزارش افکارنیوز، دوباره رسیدیم به همان بحث‌های قدیمی. هی ما می‌خواهیم تمامش کنیم، هی این دوست بزرگوار نمی‌گذارد. ما می‌خواهیم پرونده را ببندیم و خلاص، او هی ما را می‌فرستد بایگانی برای تحویل پرونده.

خب دیگر دست ما نیست. الان تمامش هم کند، دیگر ما تمام نمی‌کنیم، شرمنده. این بازی ادامه دارد.
او می‌گوید ضعیف‌ترین تیم تاریخ عراق، ایران را شکست داد اما فراموش کرده که خودش به ضعیف‌ترین پرسپولیس تاریخ باخت؟ یعنی این قدر زود فراموش کرده؟ دربی رفت را به همین سرعت یادش رفته؟

ضعیف‌ترین پرسپولیس تاریخ را می‌شناسید؟ همان تیمی که در این فصل به ملوان که تیم ته جدول لیگ چهاردهم است دو بار باخته! یعنی ملوان فقط دو بار در این فصل برده(و دفعه دومش ۱۰ نفره)، هر دو مقابل پرسپولیس. آن وقت شما به این پرسپولیس باختید(آن‌هم پرسپولیس ۱۰ نفره).
چطور باخت به عراق را می‌بینید‌؛ شکست استقلال مقابل ضعیف‌ترین پرسپولیس تاریخ را فراموش می‌کنید؟ شما که عین شکلات به همین پرسپولیس باختید.

چطور باخت تیم‌ملی به عراق تاریخی است، شکست شما مقابل ضعیف‌ترین پرسپولیس تاریخ، فراموش‌شدنی؟
در مورد داوری هم این‌ها بحثدارند. محض نمونه می‌خواهند به علیرضا فغانی طرز صحیح کارت دادن را یاد بدهند و می‌گویند چرا وقتی به جاسم کرار کارت داد، مکثلازم را نداشت، خب فغانی کاش اجازه داشت جواب او را بدهد و می‌گفت شما که علامه دهر هستید و به همه امور فوتبال واقف، چرا ظرف دو سال دو دروازه‌بان خارجی آوردید و هر دو را دیپورت کردید؟ چرا به آنها برای یک دقیقه هم میدان ندادید و کلی به باشگاه از این بابت خسارت زدید؟

از هزینه‌هایی که برای تیم‌ملی شده ایراد می‌گیرند. کدام هزینه عزیز دل؟ برای بازی‌های تدارکاتی تیم‌ملی چقدر هزینه شد؟ تیم‌ملی با چند بازی تدارکاتی به جام ملت‌های آسیا رفت؟ مرد حسابی! فلسطین حاضر نشد با ما بازی کند، یادت رفت به همین زودی؟
برای این تیم هزینه شد یا آن تیمی که شما با ۱۷ دستیار و ۱۱ لژیونر و ده‌ها بازی تدارکاتی به جام ملت‌های ۲۰۰۷ رفتید؟ از مارکار آقاجانیان که آن زمان همراه شما بود سؤال کنید که تدرکات کدام تیم بهتر بود و در نهایت اینکه کدام‌یک از این دو تیم فنی‌تر و مردمی‌تر بود؟
نه سؤال كنيد ديگر. ما جواب نميدهيم. خودتان تحقيق كنيد. برويد از مردم كوچه و خيابان بپرسيد. ما كه هيچ نميگوييم.