به گزارش افکارنیوز، دروازه‌بان پیکان و استقلال مدت ها است که رابطه خوبی با هم ندارند و حتی قبل از بازی شروع بازی استقلال پیکان حاضر نشدند به هم دست بدهند. رضا عنایتی در این باره گفت که حیف است که این دو نفر با هم قهر باشند.

دلیل موفقیت استقلال رفاقت است
دلیل اینکه استقلال از نیم فصل دوم شروع کرده به نتایج خوب گرفتن فقط یک چیز هست و آن هم رفاقتی است که بین بچه ها وجود دارد، تیم ما در نیم فصل اول مشکلاتی داشت اما حالا تمام بچه ها هم قسم شده اند که بتوانند به هواداران یک جام هدیه کنند. مطمئنا با این رفاقتی که در تیم است ما می‌ توانیم جام بگیریم.

کار فروزان نشانگر رفاقت درتیم بود
زمانی که استقلال گل را زد، شما دیدید که محسن فروزان تا خط کرنر دوید تا در شادی گل شرکت کند. این موضوع خود نشانگر همه چیز است. بازیکنان ما ثابت کرده اند که برایشان بازی کردن یا نکردن مهم نیست و تنها چیزی که اهمیت دارد این است که استقلال موفق شود. من خودم شخصا از کاری که فروزان کرد خیلی خوشم آمد.

گل زدن من مهم نیست
من نمی‌ دانم چرا اینقدر روی گل زدن من زوم کرده اند. وقتی من آقای گل شدم بازیکنانی مثل آرش برهانی و سیاوش اکبرپور بودند که کمک کردند که من آقای گل شوم. حالا هم سجاد شهباززاده دارد گل می‌ زند و از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد. مهم این است که در آخر فصل استقلال جام را ببرد.

همه کمک می‌کنیم شهباززاده آقای گل شود
همانطور که همه به من کمک کردند تا دو دوره در استقلال آقای گل شوم، حالا هم همه کمک می‌ کنیم تا سجاد شهباززاده آقای گل شود. سجاد ضمن اینکه فوتبالیست خیلی خوبی است بسیار از نظر اخلاقی هم انسان خوبی است و قطعا من و آرش برهانی و سایر اعضای تیم هر کاری لازم باشد برای آقای گلی سجاد شهباززاده می‌ کنیم.

هرگز در مورد پیکانی ها صحبت نکردم
فکر می‌ کنم عده ای از حرف های من سوبرداشت کردند. وقتی که بعد از بازی گفتم که بهتر است کسانی که از یک تیم می‌روند احترام همدیگر را نگه دارند اصلا منظورم پیکانی ها نبود. من با مهدی رحمتی و سیاوش اکبرپور دوست صمیمی هستم و دلیلی نارد که در مورد آنها صحبت کنم. من گفتم فوتبال زیبا است نباید با یکسری از مصاحبه ها جو آن را خراب کنیم.

طالب لو و رحمتی را آشتی می‌دهم
من هم با طالب لو و هم با مهدی رحمتی دوست صمیمی هستم. حیف است که این دو نفر با هم مشکل داشته باشند من حتما کاری می کنم که این دو نفر با هم آشتی کنند. به هر حال این دو نفر باید بدانند که فوتبال خیلی زیباتر از این حرف هاست. نباید با کدورت جو آن را خراب کرد.