به گزارش افکارنیوز، جامعه اسلامی ورزشکاران در بیانیه خود تاکید کرده‌است: خورشید سی و هفتمین سالگرد بهار پر طراوت آزادی در حالی در ایران اسلامی طلوع می کند که جهانیان محو تماشای عظمت و اقتدار ملت رشید ایران، در پرتو انوار الهی انقلاب شکوهمند اسلامی و برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) و بر هم زدن همه معادلات قدرت های جهانی در سراسر عالم است.

متن بیانیه جامعه اسلامی ورزشکاران به شرح زیر است:

خورشید سی و هفتمین سالگرد بهار پر طراوت آزادی در حالی در ایران اسلامی طلوع می کند که جهانیان محو تماشای عظمت و اقتدار ملت رشید ایران، در پرتو انوار الهی انقلاب شکوهمند اسلامی و برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) و بر هم زدن همه معادلات قدرت های جهانی در سراسر عالم است.

ملت شریف ایران پس از سی و شش سال مجاهدت خالصانه، همه دنیا را متوجه عظمت اسلام عزیز ساخته و ثابت کرده است که این دین نورانی می تواند جهان را با صلح و صفا مدیریت کند و بشر فرو رفته در منجلاب را از سختی ها برهاند.

ایام الله دهه فجر یادآور وحدت و از خود گذشتگی دلاور مردانی است که در سایه عشق به ولایت و با تقدیم جان خود نهال نوپای انقلاب را تنومند ساختند.

اکنون که ۳۶ سال از غرس نهال " استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی " این سرزمین پاک گذشته است فرزندان روزهای آغازین انقلاب، حالا به مردان کاردان و زنان شایسته ای تبدیل گشته اند که همدل در آرمان های امام و رهبری و یک دل در وطن خواهی و ایران دوستی به فردایی پر از سعادت و مهر برای میهن عزیزشان می اندیشند.

جامعه اسلامی ورزشکاران با گرامیداشت یاد و خاطر معمار کبیر کبیر انقلاب مردمی ۵۷، حضرت امام خمینی (ره) و با ادای احترام به ساحت شهدای تابنده این راه حقیقت، فرارسیدن سی و ششمین بهار آزادی ملت نجیب ایران را شادباش گفته و از همه ورزشکاران درخواست می نماید هم ندا با رهبر معظم انقلاب در راهپیمائی پر شکوه روز ملی ایران (۲۲ بهمن) با شور و شعر و شعور حضور یابند تا یک بار دیگر، تصویر زیبای "اتحاد و انسجام" و "وفاق و همدلی" ورزشکاران را به نمایش گذارند.