به گزارشافکارنیوز،مهدی خواجه‌وند عصر امروز دوشنبه در حاشیه تمرین این تیم در خصوص کنار گذاشتن چند بازیکن تیم توسط کادرفنی، ضمن بیان مطلب فوق اظهارکرد: هنوز چیزی در این باره رسما به باشگاه اعلام نشده و بعد از اعلام شدن آن به باشگاه، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

وی در این باره افزود: اگر اینطور باشد باید عنوان کنم که به مسایل انضباطی ربط پیدا می‌کند. مسایل انضباطی همانند نتیجه برای ما مهم بوده، در اولویت قرار دارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری جلسه کمیته فنی در غیاب چند تن از اعضا عنوان کرد: از دو هفته پیش تصمیم گرفته شد که بعد از هر بازی بدون در نظر گرفتن نتیجه این جلسه برگزار شود. هفته آینده هم این اتفاق رخ خواهد داد. در این جلسه گزارش کادرفنی ارایه می‌شود و بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد.

خواجه‌وند در مورد اینکه چرا صورتجلسه کمیته فنی امضا نشد، اظهار کرد: این جلسه بین مدیریت باشگاه و کادرفنی بود و محمد زادمهر هم در آن شرکت کرد اما حسین کلانی به علت سفر، در آن حضور نداشت.

وی در پاسخ به این که چرا با وجود مشخص نبودن مدیریت باشگاه از درخشان برنامه دو ساله خواسته شده است؟، خاطرنشان کرد: همه دلایل این موضوع و آن جلسه روی سایت باشگاه آمده بود و موضوع تازه ای در این باره وجود ندارد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد سکوت سرپرست باشگاه گفت: همه اعضای هیات مدیره تاکید دارند که به خاطر حفظ آرامش تیم مصاحبه نکنیم. دکتر طاهری مسئول اجرایی باشگاه است و اصرار دارد که مصاحبه صورت نگیرد و شاید از من همه ایراد بگیرد که چرا الان صحبت کردهام.