به گزارش افکارنیوز، به رغم انتقادهای بسیاری که از عملکرد تیم درخشان می‌شود اما سرمربی پرسپولیس پس از جلسه کمیته فنی در سمت خود ابقا شد. تصمیمی که به عقیده مهرداد میناوند در شرایط فعلی منطقی و عقلانی بود. اما با این حال نقدهای وی به نحوه بازی سرخپوشان و سیاست‌های فنی درخشان به قوت خود باقی است.حرف های میناوند را در زیر می خوانید:* به رغم نتایج ناامیدکننده پرسپولیس، درخشان در سمت خود ابقا شد. ارزیابی شما از این تصمیم مدیران پرسپولیس چیست؟

- مشکل پرسپولیس این است که به باخت عادت کرده‌اند و در این شرایط که گزینه دیگری وجود ندارد فکر می‌کنم تصمیمی خوب و منطقی بود.* پس به اعتقاد شما شرایط باعثشد تا درخشان ماندنی شود؟

- قطعا. از سویی بحثواگذاری مطرح است و از طرف دیگر نه پولی هست و نه بودجه‌ای. با این وضعیت مربی اگر مربی باشد پرسپولیس را نمی‌گیرد. البته هستند آدم‌های عشق شهرتی که فقط دنبال کارنامه کاری می‌گردند.* البته این اوضاع در چند سال اخیر همواره شرح حال پرسپولیس بوده است؟ ‍

- هیچ وقت پرسپولیس را تا این حد به هم ریخته ندیده بودم. به نظرم امسال فجیع‌ترین فصل پرسپولیس بوده است.* اما زمانی که درخشان تیم را از دایی تحویل گرفت دم از موفقیت و قهرمانی می‌زد؟

- مطمئنا خود درخشان هم می‌دانست که چنین اتفاقاتی نمی‌افتد. فوتبال این نیست که بگویی قهرمان می‌شوم و قهرمان شوی! پرسپولیس باید فقط برای سقوط نکردن بجنگد و اینکه در آسیا کیسه بوکس نشویم.* اما درخشان معتقد است که تیمش بدشانس است و مشکل تاکتیکی ندارد؟

- فقط مقابل ذوب‌آهن‌ به شانس بود و می‌توان به او حق داد، اما در بازی با ملوان ما چیزی از پرسپولیس ندیدیم.* در مورد خریدهای نیم فصل چطور؟ آیا درخشان نمره قبولی می‌گیرد؟

- اتفاقا یکی از نقدهای وارده به درخشان همین خریدهای او هستند. از طرفی نیلسون را خیلی راحت کنار گذاشتند و حالا سوشا در اکثر بازی‌ها با اشتباهاتش امتیاز از پرسپولیس می‌گیرد. درخشان باید ریشه‌یابی کند تا ببیند که مشکل کار کجاست چرا که او فصل گذشته در فولاد فوق‌العاده بود.* پس شما هم معتقد هستید که نقش درخشان در ناکامی‌های دور برگشت کاملا برجسته و پررنگ است؟

- قطعا مربی باید پاسخگو باشد. برای من فرقی نمیکند که دایی سرمربی باشد یا کریمی و پروین، من هوادار پرسپولیس هستم و موفقیت تیم را میخواهم. اما نکتهای که هست درخشان باید اگر اشتباهی میکند آن را بپذیرد. برای مثال قلعه نویی این کارها را خوب بلد است و برخلاف درخشان با اعتراف به اشتباهش و عذرخواهی از مردم به دنبال توجیه نمیرود. چرا که میداند همه از او برد و قهرمانی میخواهند.