به گزارش افکارنیوز، جعفر کاشانی در خصوص کنار گذاشته‌ شدن محمد عباس‌زاده، مهدی دغاغله و افشین اسماعیل‌زاده از پرسپولیس و اینکه خوردبین گفته این سه بازیکن به خاطر پچ‌پچ کردن در رختکن و اعتراض به شرایطشان از جمع سرخپوشان کنار گذاشته شده‌اند، گفت: ابتدا باید جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود تا به وضعیت این سه بازیکن رسیدگی کنیم اما پچ‌پچ کردن گناه نیست و تا حالا کسی را برای این مسئله از تیمی کنار نگذاشته‌اند. باید جلسه تشکیل شود تا سره از ناسره تشخیص داده شود.

وی در خصوص حضور محمدحسین نژادفلاح در باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست جدید، اظهار داشت: من این مسئله را از رسانه‌ها متوجه شدم اما صبح امروز شنیدم وزیر ورزش گفته هیئت مدیره باید حضور نژادفلاح را در پرسپولیس تأیید کند.

رئیس هیئت مدیره و عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره اشتباهات داوری بازی این تیم مقابل ملوان و اینکه احتمال دارد از محسن ترکی داور این بازی شکایت شود، عنوان کرد: داور باید پنالتی گابریل را تکرار میکرد و یک پنالتی هم برای پرسپولیس نگرفت اما این مسئله از ارزشهای تیم کم نمیکند. فقط این سوال را میخواهم بپرسم که آیا تا امروز شده به خاطر چنین شکایتهایی نتیجه بازی برگردد یا بازی تکرار شود؟ نهایتش این بوده که داور یا فرد خاطی جریمه نقدی شده است.