به گزارش افکارنیوز، مهدی رحمتی درباره اینکه آیا طلب خود را از باشگاه استقلال گرفت یا نه عنوان کرد: من از پول پارسال ۹۰۰ میلیون طلبکارم. چک های این موضوع هم موجود است. تا الان نه صحبتش را کرده بودم و نه حرفی زده بودم. تنها چیزی که من اذیت می کند این است که چون مالیات سه سال حضورم در استقلال برعهده باشگاه بوده الان من ممنوع الخروج هستم.

وی ادامه داد: جلساتی با افشارزاده داشته ام. او آدم محترم و باشخصیتی است و قول داده خیلی زود مشکل من را برطرف کند.

دروازه بان پیکان درباره اینکه آیا کادر فنی استقلال مطالبات خود را از باشگاه گرفته یا نه گفت: لیستی که سال گذشته وزارت ورزش منتشر کرد گویای همه چیز بود. بازیکنانی که در استقلال ماندند طلب شان را گرفتند. من به احترام افشارزاده صبر کردم. هواداران این تیم را من دوست دارم و این تیم در کورس قهرمانی است و نمی خواهم حاشیه برای شان درست کنم.

وی درباره اینکه پیش از بازی پیکان مقابل استقلال سمت نیمکت استقلال نرفت اظهار داشت: من تا عمر دارم سمت نیمکت استقلال نمی روم.

رحمتی درباره اینکه یک زمان با قلعه نویی خیلی دوست بود گفت: یک زمان بحثش جداست. آدم باید برای خودش ارزش قائل باشد. هر چیزی ارزش خاص خودش را دارد. من مخلص پیراهن استقلال هم هستم و سه سال و دو سال در این تیم بودم و جانم را گذاشتم.

وی ادامه داد: نمی توانم زیاد صحبت کنم. یک مصاحبه اول فصل کردم و قرار بود کادر فنی استقلال پاسخ من را بدهد که هنوز منتظر پاسخ کادر استقلال هستم.

رحمتی درباره اینکه آیا صحت دارد در بازی استقلال مقابل ملوان در فصل گذشته اختلافاتش با قلعه نویی شکل گرفت گفت: آن بازی هم جزوش بود. هر زمان درباره مصاحبه اولم صحبت کردند بعدا حرف می زنم.

وی افزود: بله از همان این بحثشروع شد. چون من در رختکن استقلال رکیک ترین حرف هایی که در عمرم نشنیده بودم را شنیدم. من هم پاسخ سرمربی را دادم چون نمی توانستم حرف های سرمربی را هضم کنم. من گفتم این الفاظ را به کار نبرید گفتند که شما پول گرفته اید!من گفتم پول گرفته ام بازی کنم. شما می توانید به باشگاه بگویید من را ۵۰ درصد جریمه کند.

دروازه بان سابق استقلال درباره اینکه آیا از آبی پوشان رفت یا کنار گذاشته شد گفت: من کنار گذاشته شدم.

وی درباره اینکه بدین ترتیب قلعه نویی با او در ۴ بازی آخر لیگ سر کرد اظهار داشت: سر کردند یا نکردند من تا روز آخر با جانم بازی کردم. نمونه آخرش بازی فولاد بود که همه مردم دیدند چگونه بازی کردم. تا زمانیکه در استقلال بودم جانم را گذاشتم و وقتی نبودم هم برای قهرمانی تیم دعا کردم.

رحمتی درباره اینکه در دادگاه شاهد جواد نکونام بوده است گفت: من از طرف دادگاه احضار شدم. حرف هایی که در کمیته اخلاق زدم آنجا هم گفتم. سعی کردم دروغ نگویم. من به عنوان شاهد نکونام نرفتم و درباره حقایق صحبت کردم. رای را اعلام می کنند. البته آنجا قطعا توبیخ نمی شوم چون رابطه ها در دادگاه وجود ندارد!