به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد. امیر حسین صادقی به دلیل سرماخوردگی شدید، محسن فروزان به دلیل سفر به رشت و یعقوب کریمی به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی در تمرین تیم‌‌شان حضور نداشتند.

* آرش برهانی مهاجم تیم استقلال به دلیل تصادف با سرپرست آبی‌پوشان تماس گرفت و اعلام کرد با تاخیر به محل تمرین می‌رسد. اما وی در نهایت به تمرین امروز تیمش نرسید

* فریدون زندی که با کسب اجازه از کادر فنی برای حفظ آمادگی بدنی به تمرین استقلال آمده بود با برخورد گرم بازیکن روبرو شد. زندی برای دقایقی با قلعه‌نویی صحبت کرد و البته استقلالی‌ها در خصوص خاطرات گذشته وی با این تیم با او شوخی می‌کردند.

* در ابتدای تمرین بازیکنان قصد ورود به زمین تمرین راداشتند اما بارش شدید باران باعثشد تا آنها ۲۰ دقیقه در رختکن باقی بمانند و به همین دلیل خواستار تعطیلی تمرین شدند. پس از اینکه شدت باران پایین‌تر آمد استقلالی‌ها به داخل زمین آمده و کارهای تاکتیکی را دنبال کردند.

* حدود ۲۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین امروز تیم شان حضور داشتند. این تعداد از نفرات زیر سقفی پناه برده تا خیس نشوند.

* یک دوربین تلویزیونی برای مصاحبه با بازیکنان پیرامون ۲۲ بهمن ماه به محل تمرین آمد و با تنی چند از آنها صحبت کرد.

* میرشاد ماجدی در تمرین امروز استقلال حضور داشت.

* در بخش اول بازیکنان پس از دویدن به کار با توپ پرداختند که استقلالی‌ها به دلیل بارش باران شدیدا خیس شده بودنذ. بخش بعدی تمرین استقلال سانتر از جناحین بود که بازیکنان به مدت ۱ ساعت این تمرین را پشت سر گذاشتند. نکته قابل توجه اینجا بود ه بازیکنان در حین تمرین مرتب درخواست می‌کردند هر چه سریع‌تر به رختکن بروند چون ممکن است سرما بخورند.

* جاسم کرار در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت و این بازیکن قرار است امشب راهی کشور عراق شود و مجددا روز پنجشنبه به تهران بازگردد.

* طبق اعلام کادر فنی تمرین فردای استقلال تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و عصر برنامه‌های آماده‌سازی را پشت سر خواهند گذاشت.

تیم استقلال رور اول اسفند ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف گسترش فولاد میرود. آبیپوشان روز پنجم اسفند ماه نیز برای برپایی اردو به جزیره کیش سفر میکنند.