به گزارشافکارنیوز، مجمع انتخابات فدراسیون هندبال روز شنبه با حضور نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی در محل آکادمی المپیک برگزار شد که در پایان این مجمع ابوالحسن مهدوی با کسب ۲۵ رای از ۳۹ رای اعضای مجمع و برای ۴ سال رئیس فدراسیون هندبال شد.

خسرو نصیری، حجت الله خطیب، سید ابوالحسن مهدوی، حمیدآقا علی‌نژاد، حمیدرضا عباسی مقدم، حمید مدنی، رامین ولایتی، سید امیرحسینی، توفیق کابلی، رضا بهدری ۱۰ نفری بودند که برای انتخابات ریاست فدراسیون هندبال ثبت نام کرده بودند که کابلی، علی‌نژاد و خطیب در مجمع حضور نداشتند، پیش از رای گیری هم رضا بهدری به نفع عباس مقدم کناره گیری کرد و سید امیر حسینی و حمید مدنی هم به سود مهدوی کناره گیری خود را اعلام کردند. در این مجمع ولایتی ۱۰ رای، نصیری ۴ رای کسب کردند و عباسی مقدم رای نیاورد.

این انتخابات هم تمام شد و فدراسیون هندبال رئیس خود را شناخت، اما حاشیه‌های این رشته ظاهراً تمامی ندارد و بعد از برگزاری انتخابات شایعه‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه مجوز بازگشت به کار سید ابوالحسن مهدوی، رئیس جدید فدراسیون هندبال و سید امیر حسینی، نامزدی که به نفع مهدوی کناره‌گیری کرد هنوز صارد و به وزارت ورزش ارائه نشده است.

نصرالله سجادی، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه شایعه شده مهدوی مجوز ندارد، تصریح کرد: خیر؛ چنین چیزی نیست. وی از هیأت دولت مجوز گرفته است. ‎
همچنین اسدی، دبیر مجامع هم در این مورد اظهار داشت: اگر مهدوی مجوز نداشت که انتخابات برگزار نمی‌شد. مجوز او در دست وزیر است و مشکلی هم برای انتخابات هندبال وجود نداشت.

سید ابوالحسن مهدوی، رئیس جدید فدراسیون هندبال در خصوص اینکه این شایعه‌ها برایش مطرح شده است، می‌گوید که انتخابات فدراسیون هندبال هیچ مشکلی نداشت. وی ادامه داد: من خودم مصوبه هیأت دولت برای گرفتن حکم بازگشت به کارم را دیده‌ام، اما حقیقتاً خودم مجوز بازگشت به کارم را ندیده‌ام. مسئولان وزارت این موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنند و نظارت دقیقی روی آن دارند. مطمئن باشید وزیر و معاونانش بیشتر از همه روی این موضوع حساسیت دارند.

با تمام این صحبتها اما رامین ولایتی، نامزد انتخابات ریاست فدراسیون هندبال نظر دیگری دارد و تنها گفت: اگر مجوز بازگشت به کار ابوالحسن مهدوی و سید امیر حسینی به دست وزارت ورزش رسیده است، آن را منتشر کنند تا شفافسازی شود.