به گزارش افکارنیوز، پرسپولیس با تک گل عالیشاه از سد پدیده در مشهد گذشت تا هجمه‌ها نسبت به این تیم کمتر شود. با این که حمید درخشان معتقد است سرخپوشان با این برد از بحران خارج شده‌اند، اما مهدی طارمی که چند هفته‌ای است برای پرسپولیس گلزنی نکرده معتقد است سرخپوشان هنوز از بحران خارج نشده‌اند.گفتگو با طارمی را در زیر بخوانید:* از بازی با پدیده بگو، قطعا خوشحال هستید که پس از هفته‌ها برنده شدید؟

- قطعا همین‌طور است. به نظرم بازی خوبی را ارائه دادیم. البته در دیدارهای گذشته نیز عملکردمان بد نبود اما فقط توپ‌های‌مان توی دروازه نمی‌رفت که این بار عالیشاه این طلسم را شکست.* البته پدیده هم چند موقعیت خوب گلزنی داشت؟

- بله، آنها تیم خوب و یک‌دستی بودند و چند موقعیت خطرناک نیز روی دروازه ما ایجاد کردند که خوشبختانه وارد دروازه نشد تا در نهایت ما برنده بازی باشیم.* به نظرت با این برد پرسپولیس از بحران خارج شده است؟

- به نظرم با یک برد نمی‌توان از بحران خارج شد. اما این برد مقدمه‌ای بود بر موفقیت‌های پیش رو چرا که حضور در میانه‌های جدول حق پرسپولیس نیست.* بردتان مقابل پدیده جرقه که نبود؟

- نه، ما در بازی‌های زیادی با بدشانسی مواجه شدیم، از گلی که مقابل نفت تهران در دقیقه ۹۴ دریافت کردیم تا گلی که مقابل ذوب‌آهن خوردیم اما این ناکامی‌ها حالا تمام شده است. مدت‌ها بود که خوب بازی می‌کردیم ولی بدشانسی مانع کسب نتیجه بود که حالا دیگر تمام شده است.* یعنی این هفته صبا را شکست می‌دهید؟!

- من فکر می‌کنم مقابل صبا ۹۵ درصد شانس برد با ماست. تراکتور را هم می‌بریم که حسابی ضعیف شده!* به نظر خیلی به آینده امیدواری؟

- شک نکنید که این تیم دیگر به راحتی نمی‌بازد و امتیاز از دست نمی‌دهد.* چند هفته‌ای است که گلزنی نکرده‌ای. دلیش چیست؟

- متاسفانه همین‌طور است، البته در این چند بازی موقعیت‌هایی را به دست آوردم اما آنها را از دست دادم که بی‌دقتی خودم هم دلیل اصلی‌اش بود.* خودت را خوب در موقعیت گل قرار می‌دهی اما باز هم دو موقعیت نسبتاً خوب را مقابل پدیده از دست دادی؟

- توپ اول کمی ارتفاع داشت و توپ دوم هم در شرایطی به من رسید که تعادل نداشتم و از دروازه دور بودم. ان‌شاءا… از بازی‌های بعدی بدشانسی‌های من هم تمام و دوباره پایم به گلزنی باز می‌شود.* موقع گل زدن به نظر کمی استرس داری.

- نه، من اصلاً استرس ندارم و گل نزدنم به خاطر بدشانسی بود.* فرشته نجات تیم‌تان مقابل پدیده چه بازیکنی بود؟

- در پیروزی یک تیم همه اثر دارند اما اگر بخواهم یک نفر را اسم ببرم می‌گویم عالیشاه. او خوب بازی کرد و با گلش بردیم.* مقابل پدیده هم عالیشاه یک پاس گل‌ عالی داد که نتوانستی بزنی؟

- وقتی عالیشاه آن شوت را زد فکر می‌کردم توپ مستقیم وارد دروازه شود به همین دلیل فکر کردم که نیازی نیست خودم را به سمت دروازه پرتاب کنم اما متاسفانه با یک اشتباه محاسباتی یک گل را از پرسپولیس گرفتم که خدا را شکر در ادامه عالیشاه گل زد و برنده از زمین خارج شدیم.* به نظرت گل امید عالیشاه در دربی بهتر بود یا این گل؟

- گل دربی که ارزش فوق‌العاده‌ای دارد و نباید آن را با گل دیگری قیاس کرد اما به نظرم این گل امید از لحاظ فنی بهتر از گلش در دربی بود.* در لیگ برای چه عنوانی تلاش می‌کنید؟

- ما در لیگ برای کسب سهمیه تلاش می‌کنیم.* با شرایطی که دارید برای کسب نتایج قابل قبول در آسیا امیدوارید؟

- ما باید امیدوار باشیم چون در غیر این صورت نمی‌توانیم چهره‌ای قابل‌قبول داشته باشیم.* اما بازی‌تان با لخویا که شروع بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست، بازی سختی است مقابل تیمی پرستاره…

- بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا با بازی‌های داخلی واقعاً متفاوت است. در آنجا انگیزه‌ها و شرایط کاملاً فرق دارد. من نگران آسیا نیستم.* در خصوص بازیکنان خارجی‌تان چه نظری داری؟

- گابریل بازیکن خوبی است. تادئو هم به نظرم به زمان بیشتری نیاز دارد.* چرا شماره ۹ پرسپولیس را نپوشیدی؟

- اینطور که به من گفتند برای پوشیدن آن شماره باید باشگاه ۵ میلیون جریمه بپردازد به همین دلیل فعلاً امکان پوشیدن پیراهن شماره ۹ برایم مقدور نیست.